MAGAZİN

Hazım Körmükçü ödemediği nafakayı yatırmak için icraya gidince şok oldu

14 yıllık eski eşi Hilal Özdemir’in 2 çocuğunun nafakasını ödememekle suçladığı ünlü oyuncu Hazım Körmükçü, maddi olarak zor bir dönem geçirdiğini açıklamıştı. Hazım Körmükçü ödemediği nafakayı yatırmak için icraya gidince şok oldu.

Hazım Körmükçü ödemediği nafakayı yatırmak için icraya gidince şok oldu

14 yıllık eski eşi Hilal Özdemir’in 2 çocuğunun nafakasını ödememekle suçladığı ünlü oyuncu Hazım Körmükçü, maddi olarak zor bir dönem geçirdiğini açıklamıştı. Körmükçü, geçen günlerde eski eşine olan 4 aylık nafaka borcunun tamamını avukatlık ve icra takip dosyası masrafları da dahil olmak üzere yatırdı.

Tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı’nın haberine göre yakınlarından borç para alan ve İstanbul Adliyesi 2. İcra Müdürlüğü’ne giden Körmükçü, 12 bin TL’lik nafaka borcuna karşılık kendisine daha önce tebliğ edilen 20 bin 149 TL’lik ödemeyi yaptı. Ancak Körmükçü’ye İcra Müdürlüğü’nde gittiğinde 8 bin TL daha borç çıkarıldı.

Ünlü oyuncu bu gelişme üzerine bir kez daha yakın çevresinden borç para almak zorunda kaldı. Aylardır çalışmayan ve ailesinin yanında kalan Körmükçü’nün benzer durumları bir daha yaşamamak için bir an önce yeni bir projeye başlamak için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Nafaka ne zaman bitecek ne zaman süreli olacak yuva bırakmadı yuvaaaaa
Önce bu sanat camiası gününü gün etmekten vazgeçmeli. Eğer vazgeçmeyecekse sonra sağda solda ağlamamalı. Nafakada kesinlikle süreli olmalı. Adam kazansın boşandığı başkalarıyla yesin oh ne güzel
Empati kurulmalı. nafakalar cezalar adil olmalı. herkes üzerine düşeni yapmalı. İcraya düşmeden halletmek gerek aksi durumda sonrası uzun dert.
Geri Dön