Hepsiburada müşteri hizmetini Whatsapp üzerinden alın

Online alışveriş yapmak istediğiniz web siteleri bazı durumlarda sizinle yeterince ilgilenmeyebilir. Hepsiburada online ticaret platformu, bu sorunu çözebilmek için farklı bir uygulama geliştirdi.

Hepsiburada müşteri hizmetini Whatsapp üzerinden alın

WhatsApp uygulamasının iş kolu olan WhatsApp Business üzerinden bilindiği gibi birçok işlem yapılabiliyor. Sabah 8 ile Gece 00:00 arasında 0850 252 40 00 numaralı WhatsApp hattı ile Hepsiburada müşteri hizmetleri bağlantısı yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden yazışmanız müşteri temsilcisinin sizlere yardımcı olması için yeterli olacaktır.

Neredeyse alışverişin büyük bir bölümünün online yapılması nedeniyle, bu hamlenin son derece yerinde olduğunu düşünüyoruz.

Hepsiburada Müşteri Deneyimi Direktörü Göksu Tugay: “Müşterilerimize bir yandan ürün çeşitliliğimiz ve teknolojik altyapımızla kolay ve pratik alışveriş imkanı sunarken, öte yandan da onların alışveriş deneyimlerini sürekli iyileştirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz self servis seçeneklerini çoğaltarak onlara hem daha kısa zamanda hem daha hızlı hem de kullanmayı en fazla tercih ettikleri yöntemle bize ulaşmalarına olanak tanıyoruz. Buradan yola çıkarak Türkiye’de e-ticarette bir ilk olan WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi başlattık. Müşterilerimiz artık istedikleri ortamda, kolayca bize ulaşarak çözüm ya da yanıt bekledikleri noktalarda hizmet alabilecek.” dedi.

hepsiburada-whatsapp-uzerinden-musteri-hizmeti

Sizce de bu uygulama, e-ticaret alanında bir değişim rüzgarı oluşturabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Bu hafta bomba gibi indirimlerle geliyor!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler