MAGAZİN

Hilal Özdemir'de çarpıcı açıklamalar! 'Haluk Levent ve Murat Boz yardım etti'

2016 yılında oyuncu Hazım Körmükçü ile olaylı bir şekilde boşanan müzisyen Hilal Özdemir, yaşadığı zor günleri 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programında anlattı. Maddi sıkıntılar çektiğini söyleyen Özdemir, 'Haluk Levent ve Murat Boz yardım etti' dedi.

Hilal Özdemir'de çarpıcı açıklamalar! 'Haluk Levent ve Murat Boz yardım etti'

Sinema oyuncusu Hazım Körmükçü ile 2003 yılında nikah masasına oturan Hilal Özdemir, 2016'da Körmükçü ile olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı. Geçtiğimiz aylarda, eski eşinin çocuklarını görmediğini ve nafaka ödemediğini söyleyen şarkıcı, yeni açıklamalarda bulundu.

Özdemir, zor günlerinde Murat Boz ve Haluk Levent gibi ünlü isimlerin yanında olduğunu söyledi.

2309202016008548970b20c0a2

"ÇOCUKLARIM 'NEDEN HER GÜN MAKARNA YİYORUZ?' DİYE SORMADI"

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan 49 yaşındaki sanatçı, yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları anlatarak şunları söyledi:

Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik. Çocuklarım bir gün 'neden her gün makarna bulgur yiyoruz' diye sormadı. Ama benim çocuklarım bunu yaşarken karşı tarafın bolluk içinde yaşaması benim çocuklarımı rahatsız ediyor.

23092020160085489737586866

"HALUK LEVENT VE MURAT BOZ YARDIM ETTİ"

Birçok sanatçının kendisine ve çocuklarına yardım ettiğini de söyleyen Hilal Özdemir, "Murat Boz, Haluk Levent gibi bir çok isim benim çocuğuma babasının yapmadığın yaptı. Allah onlardan razı olsun" ifadelerini kullandı.

Özdemir, yaşadığı sıkıntıların ardından birçok kişinin telefonla ararken eşinin ailesinden kimsenin kendisine ulaşmadığını belirtti.

2309202016008548979db7ed20

"ESKİ EŞİMDEN ŞİDDET GÖRDÜM"

Sunucunun "Hazım Körmükçü'nün sizden ayrılmamak için intihara teşebbüs ettiği doğru mu?" sorusuna Hilal Özdemir, şu yanıtı vermişti:
Maalesef öyle bir süreç oldu. İki kere teşebbüs etti. Eski eşimden şiddet de gördüm ama ifşa etmedim. Utanarak bunu saklamak çok yanlıştı.

2309202016008548986baa1fe6
Özdemir, "Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Kiramı ödeyemiyorum. Çocuklarımın babası ortada yok. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor" demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Pardon ama neden çalışmıyorsun? Birçok insan eşi olmasa bile çocuğu varken birşekilde çalışıp evine bakabiliyor. Yani bunu çıkıp televizyonda anlatmakmı lazım bu kadar insan zor durumdayken ? Merak etmiyoruz bunlarla insanları oyalayamayın. Ama konuda programa yakışmış yani :)
@vedatkara34 Çok doğru. Bu gibi kadınlar, başkalarına hep çalışma nasihatleri vermelerine mukabil, kendileri asla çalışmak istemezler. Zaten, başkalarına çok fazla çalışma nasihatı vermeleri de kendilerinin tembel olmasından kaynaklı diye düşünüyorum. Kendisi, çalışkan insan başkalarına niçin sürekli çalışma teşviki yapsın ki?
vaybe biz bulsak şükrediyoruz allaha makarna bulgur gibi nimeti bulda?
@fsavas_1964 Makarna, özellikle de spagetti, çok egzotik bir yemek iken, nedense hep fakir yemeği gibi algılanıyor. Çok pahalı makarnalar da var.
kocaaaa kocaaaaaa dizilerde hiçmi yer verilmiyor hiçmi imkanyok buda sant camiyasının dayanış ma mış ayıbı yuhh olsun hepsine dizilerde yer verilse bir aile daha zorluklardan kurtulucak yazıkkk o kadar yapımcı görmüyormu bu anlatılanları sanki....gözleri görmüyordur kesinn
@pegasus_men Belki ahlâki anlamda bazı şeyleri ret ediyordur. Kaldı ki, kamuoyu beğenisi de önemli değil mi? Bakalım, dizide toplum beğenecek mi? Önemli olan, daha ziyade kurumların seçmesi değil, toplumun verdiği tepki. Yayıncı, benim ilk çıkardığım kitaba hayran kaldı mesela ama satış konusunda bir ilgi olmadı.
Geri Dön