MAGAZİN

Hülya Avşar 55 milyon liraya ada mı satın aldı?

Hülya Avşar 55 milyon liraya ada mı satın aldı?

56 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar'ın, 55 milyon TL'ye Ayvalık'taki Çiçek Adası'nı satın aldığı iddia edildi. Peki Hülya Avşar ada satın aldı mı?

Geçtiğimiz aylarda Riva'da bir çiftlik evi yaptırdığını söyleyen Hülya Avşar, bu kez Ayvalık'tan 55 milyon TL'ye ada satın aldığı iddialarının olduğu haberlerle gündeme geldi.

Avşar, kısa sürede sosyal medyada çok konuşulanlar arasında girdi. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın aktardığı bilgiye göre, Hülya Avşar'ın adayı satın almadığı, çok ortaklı bir alım için teklif yapıldığını görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

Avşar, teklifi kabul ederse, adayı tek başına değil çok ortaklı şekilde satın almış olacak.

56 yaşındaki Avşar, Riva'da yaptırdığı çiftlik eviyle ilgili "Çok güzel bir çiftlik evi gibi bir şey düşünüyoruz Riva'da. Benim bir hayalim buydu. Başladık, yavaş yavaş yapacağız" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
Ne olmuş yani, bende bugün çok şükür iki ekmek aldım.
hadi gene yolundasın maşallah. 2 ekmek zenginlik demek. bizede nasip olurmu be ya :)
@06hrn1910 elindeki kim bilir kaç bin liralık telefonla yazdınız bunu. bu işin şakası yok gerçekten evine ekmek alamayacak durumda olanlar var bu ülkede maalesef
evinde huzurun da varsa sen zenginler sınıfındasın kardeşim
aç Fakir şükür et etki zenginlere ozenne fakirin morfini şükür dur senden daha beteri var şükür et :))
@06hrn1910 mevzu bu ve bunun gibilerin ada alması değil , bunu bu konuma getirenlerde ne iş yapar ülkeye katkısı ne soyunmaktan başka hiç bir iş !!!
bizde markete giderken posete para vermemek icin yanimizda poset goturelim hayat işte bize baska yeriyle guluyor..
@tekasklion1 Marketteki poşete para vermemek fakirlikle açıklanması zor bir durum gibi. Şöyle ki, evde illa ki çöp çıkar. Ve bunlar için belli bir torbaya ihtiyaç vardır. 8-10 tane çöp poşetini paket olarak almak 3-5 lira edeceği için, 10 tane poşeti 2.5 liradan marketten almak daha uygun ve mantıklı bir yaklaşım olur. Yani, bunu, fakirlik ile ilintili göstermek tuhaf olmuş. Bizde, Elizabeth'in sarayından gelmedik ama veriyoruz sonuçta.
Uzaya bilyet almak mümkün artık, Al bir bilyet uzaya uç , herhangi bir gezegene indirsinler böylece ada değil bir yeni dunyaya sahip olursun hemde yapayalnız aynen adadaki yaşam gibi. iyi yolculuklar!
Geri Dön