İbrahim Tatlıses'ten Ekrem İmamoğlu açıklaması

Türkücü İbrahim Tatlıses hakkında ortaya atılan bir iddia sonrası açıklama yaptı. Tatlıses'in İstanbul seçimleri sonuçlarıyla ilgili olarak 'Ekrem İmamoğlu seçimi kazanırsa İstanbul beni kaybeder' şeklinde bir açıklamada bulunduğu iddiasına yanıt verdi.

İbrahim Tatlıses'ten Ekrem İmamoğlu açıklaması

Türkücü İbrahim Tatlıses'in İstanbul seçimleri sonuçlarıyla ilgili olarak 'Ekrem İmamoğlu seçimi kazanırsa İstanbul beni kaybeder' şeklinde bir açıklamada bulunduğu iddia edilmişti.

Ortaya atılan bu iddialar hakkında uzunca bir süre sessizliğini koruyan İbrahim Tatlıses, özellikle bu konuda sosyal medyada çok sayıda paylaşımın yapılmasının ardından bir açıklama yapma gereği hissetti.

Hemen her Cuma sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine ‘Hayırlı Cumalar’ dileyen Tatlıses bu defa gündemdeki bu sözler hakkında da net ifadeler kullandı.

ibrahim-tatlises-ic

İşte İbrahim Tatlıses’in yaptığı o açıklama: “Siyasi görüşüm bellidir ama hiç bir zaman “İSTANBUL BENİ KAYBEDER” diye bir açıklamam olmadı! Ne İstanbul beni kaybeder, ne ben İstanbul'u kaybederim. Allah bu mübarek günde iftiracı, fitneci, fırsatçı, birliğimize ve dirliğimize göz koyan insanlardan bizi korusun HAYIRLI CUMALAR…”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 75 yorum
her devrin bir yalakası vardır. bize denk gelen ibrahim tatlı oldu
(((*H*E*R**Ş*E*Y**Ç*O*K**G*Ü*Z*E*L**O*L*A*C*A*K*))) *H*ER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK *E*KREM BAŞKANLA HAK YERİNİ BULACAK *R*ÜYALAR YİNE GERÇEK OLACAK *Ş*EHRİMİZ SENİNLE ÇOK GÜZEL OLACAK. *E*VET,EVET HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK *Y*İRMİ ÜÇ HAZİRAN TARİHİN ALTIN SAYFALARINDA YERİNİ ALACAK *Ç*OLUK - ÇOCUK, GENÇ - YAŞLI UMUDA YELKEN AÇACAK *O*YNANSA DA OYUNLAR, ACIMASIZCA,HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. *K*ALBİMİZ SENİNLE,İSTANBUL SENİNLE,TÜRKİYEM SENİNLE *G*ÖNLÜMÜZ COŞUYOR HEP NEŞEYLE,SEVİNÇLE *Ü*LKEM İÇİN,ADALET İÇİN,DEMOKRASİ İÇİN *Z*AFER İÇİN, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK
@northstar123 BU İBO DANDİĞİNİ CİDDİYE ALMAYIN.
ibo büyüksün Allah doğrunun yanındadır iftira yalan dolan hırsızlık yapan elbet cezasını çekecektir
daha güzel olacak inşallah
@northstar123 TOHUMU İLE İLGİLİ SORUNU OLANLAR İÇİN HER ZAMAN ACABA BİRGÜN ÇOK GÜZEL OLACAKMI BEKLEYİŞİ HEP OLMUŞTUR VATANIMIZDA...
@northstar123 Sizin psikolojiniz bozuk. Hepinizin bir tedaviden geçmesi lazım
*E*KREM BAŞKANLA YÜZLER HEP GÜLECEK *L*AYIK OLDUĞUMUZ O GÜZEL GÜNLER GELECEK *O*LACAK,OLACAK, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. *L*EYLEKLER UZAK DİYARLARA GÜZEL HABERLER UÇURACAK. *A*NLIMIZ AK,GÖNLÜMÜZ PEK, HEPİMİZ BİRER CESUR YÜREK *C*AZİBE MERKEZİ GÜZEL İSTANBUL, BİZİ ARTIK ÇOK SEVECEK *A*NILAR TARİHE HEP IŞIK TUTACAK *K*ARARLIYIZ, GÜÇLÜYÜZ, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.
@northstar123 Yalnız o sloğan AKP ye ait.Sizin sloğanınız herşey güzel olcak.AKP ninki herşey çok daha güzel olacak şeklindedir.
ekseni daha dün tanıdınız bu gün dev yaptınız tıpkı sarıgül ince gibi hani nerde onlar aklınıza bile gelmiyor adları.
@smharunkaya SEN TANIDIĞINI DEV YAPMADINMI BU ÜLKENİN BAŞINA PEYGAMBER YAPTINIZ ALLAH YAPTINIZ SESİNİZ ÇIKMADI ŞİMDİBAŞKASI ÇIKINCA TIRSTINIZ
@smharunkaya EN AZINDAN SEN UNUTMAMIŞSIN. ARTIK NASIL KORKU SARDIYSA :::))))))))
@northstar123 bekleyip görücez mevlam neyler neylerse mevlam güzel eyler.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler