MAGAZİN

İbrahim Tatlıses'in paylaşımı Petek Dinçöz'ün eşini kızdırdı

İbrahim Tatlıses'in dün İnstagram sayfasından Petek Dinçöz'ün fotoğrafını paylaşması Dinçöz'ün eşi Serkan Kodaloğlu'nun hoşuna gitmedi.

İbrahim Tatlıses'in paylaşımı Petek Dinçöz'ün eşini kızdırdı

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in Instagram hesabından Petek Dinçöz'ün fotoğrafını "Bir Anne çocuğuna ne kadar düşkünse; işte bende sana o kadar düşkün ve aşığım" notuyla paylaşmasının yankıları sürüyor.

TATLISES AÇIKLAMA YAPMIŞTI
Bu paylaşımıyla herkesi şaşırtan İbrahim Tatlıses'ten daha sonra bir açıklama geldi. Fotoğraftaki kadının Petek Dinçöz olduğunu bilmediğini söyleyen Tatlıses, "Bu resmin Petek Dinçöz olduğunu bilmeden koydum bu resim TEMSİLİ'dir kimse yanlış anlamasın" şeklinde bir not paylaşarak durumu düzeltmeye çalıştı.

"BUNU YAPAN BAŞKASI OLSAYDI..."
Ancak İmparator'un bu hatası Petek Dinçöz'ün eşi iş adamı Serkan Kodaloğlu'nun pek hoşuna gitmedi.

Yakın çevresine bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getiren Kadıoğlu'nun "Böyle hata mı olur? Bu beni gerçekten çok rahatsız etti.Bunu yapan başkası olsaydı tepki çok daha farklı olurdu' dediği öğrenildi.

TATLISES'TEN AÇIKLAMA
İbrahim Tatlıses sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma gelen tepkilere kayıtsız kalmadı ve şu satırları yazdı: "Dün yaptığım paylaşımdan dolayı yapmadığınız yorum kalmadı. Unuttunuz galiba ben sanatçı adamım! Her paylaşımımı illa birilerine ithafen yapmam. Şiir yazarım, şarkı sözü yazarım paylaşırım. "Ben bitti demeden bitmez" benim 20 yıldır kullandığım cümle, dizilerde replik oldu, hatta şimdilerde milli takımımızın marşının adı bile oldu! Annenin çocuğuna olan kutsal aşkından etkilendim, onu da olay yaptınız çekmediğiniz yer, isim kalmadı! Anlamazsınız diye her paylaşımıma açıklama yapmak zorunda mıyım ben, sizler beni tanımadınız mı hala mugo! Yazdıklarımın bahsettiğiniz kişilerle ilgisi yok, belli mi olur yazdıklarımı belki yeni albümde, bir şarkımın içinde duyarsınız! Hadi hayırlı CUMALAR… Bu arada MÜSLÜM baba'ya ALLAH'tan rahmet, sevenlerine sabir diliyorum. Mekanın cennet olsun BABA sen gittin dinleyeceğim kimsede kalmadı, ALLAH taksiratını affetsin!"

Petek Dinçöz ve İş adamı Serkan Kodaloğlu 8 Temmuz'da hayatlarını birleştirmişti.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler