İç çamaşırlı fotoğraf paylaşan Serel Yereli'ye Survivor sunucusu Murat Ceylan'dan olay yorum!

Kadına şiddete karşı tepki gösteren ünlü kadınlar fotoğraflarını paylaşırken Serel Yereli, iç çamaşırlı fotoğrafını paylaştı. Survivor sunucusu Murat Ceylan'dan dikkat çeken fotoğrafa yorum gecikmedi.

İç çamaşırlı fotoğraf paylaşan Serel Yereli'ye Survivor sunucusu Murat Ceylan'dan olay yorum!

Sosyal medya hesabı Instagram'da başlayan bir akımla birçok ünlü isim siyah beyaz bir şekilde fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Ünlü kadın sanatçıların başlattığı "Olduğumuz gibi güzeliz" akımı sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Bir dönem Kanal D'de yayımlanan Bodrum Masalı adlı diziyle adını duyuran ardından oyunculuğu bırakarak yurt dışında müzik kariyeri yapan Serel Yereli ise bu akıma iç çamaşırlı fotoğrafıyla dahil oldu.

serelll

Sosyal medyada birçok kişi tarafından tepki çeken fotoğrafını Serel Yereli, paylaştıktan sonra tepkiler ardı ardına geldi. Yorumlar arasında dikkat çeken bir isim ise Survivor sunucusu Murat Ceylan'dan oldu.

DM'DEN ATACAĞIN FOTOĞRAF...

Murat Ceylan, Serel Yereli'nin fotoğrafına ''DM'den atacağın fotoğraf ana sayfaya düştü sanırım'' yazdı.

945928-2-FwEq

Serel Yereli ise Murat Ceylan'a cevabı anında verdi. Yereli, ''Ana sayfaya koyamayacağımız şeyi DM'de atmayız'' cevabını verdi.

Öte yandan Serel Yereli'nin kadına şiddete tepki olarak iç çamaşırlı bir fotoğrafını seçmesine dair eleştiriler sosyal medyada sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
yahu bunlar sizofrenmi her eylemi soyunmayla anlatiyorlar bunasil bir zihniyet bunasil bir beyin kadin ölur soyun kadin dayak yer bunlar soyunur cocuklar ac kakir bunlar soyunur
buna şükret ya dolar indi soyun dolar cıktı soyun deseler ne yapacan
Güzel ülkemde ne kadar boş beleş işlerle uğraşan insanlar var.
Böyle haberi okuyup yorum yapmak da boş beleş iş değil mi,herkes senin gibi kendini eleştirmiyor sadece karşıdakinin hatasını görüyor
Türkiye'de gündem olup kenardan köşeden rol kapma derdinde heralde tebrikler her gün haber oluyorsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler