İçerde büyük final nasıl sonlandı? İçerde dizisinden beklenmedik dizi finali!

İçerde dizisi, çok konuşulacak bir dizi finali yaptı. Beyazperdede büyük final yapan İçerde dizisinin, son bölümünden önce kamuoyuna " büyük finalde hüzünlü son" duyuruları yapmışlardı. Peki İçerde büyük final, tıpkı duyurulduğu gibi hüzünlü son ile mi bitti? Yoksa, final sahnesinde yine izleyiciler ters köşeye mi yatırıldı? İçerde büyük finali çok konuşulacak sahnelerini haberimizden öğrenebilirsiniz.

İçerde büyük final nasıl sonlandı? İçerde dizisinden beklenmedik dizi finali!

İçerde dizisi bu gece büyük final gerçekleştirdi. Daha önce duyurulduğu gibi, büyük bir sinema organizasyonu ile final bölümü gerçekleştiren İçerde dizisinin final sahneleri çok konuşulacak. Daha önce, yönetmenlerden ve dizinin yapımcılarından dizinin büyük finali ile ilgili 'hüzünlü son' açıklaması yapılmıştı. Görünüşe göre İçerde dizisi, sezon başından büyük final bölümüne kadar yaptığı ters köşeleri yine yeniledi. İşte İçerde final sahneleri...

İÇERDE FİNAL SAHNELERİ NASIL SONLANDI?

Herkes, Sarp veya Mert'ten bir kişinin öldürüleceğini düşünürken Celal tekrar polisten kaçmayı başaramadı ve büyük final çerçevesinde 2. kez tutuklandı ve hapise atıldı. Ardından parmaklıkların içerisinde psikolojisine yenik düştü ve kendisini astı.

FİNAL BÖLÜMÜNDE SARP VEYA MERT ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

İçerde finalinde, Sarp veya Mert'ten bir kişinin öldürüleceği düşünülüyordu, üstelik dizinin yabancı film versiyonu olan Köstebek filminde polisin içerisinde olan mafya elemanı öldürülmüştü. Bununla ilişkili olarak kamuoyunda Mert'in öldürüleceği düşüncesi vardı. Ancak büyük final bölümünde ikisinden kimse öldürülmedi.

İçerde dizisi, büyük finaline kadar sürekli bir ABD yapımı olan Köstebek filmiyle karşılaştırıldı. İşte Köstebek filminin final sahnesi....

```

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler