İddia çok büyük: Her gün o besini tüketerek kanseri yendiğini söyleyen kadın

67 yaşında olan Dieneke Ferguson'a bundan tam 10 yıl önce kanser teşhisi kondu. Kanseri atlatıp hayata dört elle sarılan Dieneke'nin iddiası ise kanseri zerdeçal sayesinde yendiği doğrultuda. İşte Dieneke'nin hayata tutunma hikayesi.

İddia çok büyük: Her gün o besini tüketerek kanseri yendiğini söyleyen kadın

Yüksek tansiyon şikayetiyle gittiği hastaneden kanser teşhisiyle ayrılıyor Dieneke. Kansere yakalandıktan 1 yıl 3 ay sonra kanser 3.evreye kadar ilerliyor ve bu aşamadan sonra vücuduna hızlıca yayılıyor.

nintchdbpict000375950350

2009 yılında kök hücre nakli olan kadın ne yazık ki kemoterapiden sonra bu tedaviden de yanıt alamıyor. İkinci kez kök hücre tedavisini denedikten sonra neredeyse tüm umutlarını kaybediyor. Umudunu yitirse de hayattan vazgeçemeyeceğine karar veriyor ve bu yöntemi uyguluyor. İşte umutlar tam da bu noktada yeşeriyor!

nintchdbpict000342639740

2011 yılında düzenli bir şekilde her gün zerdeçal kullanmaya başlayan Dieneke, her gece uyumadan önce 8 gram zerdeçal tüketti. Mucize o ki bu süreçte olumlu sonuçlar almaya başladı. Hatta son 5 yılda kanseri hiçbir şekilde ilerleme göstermedi.

nintchdbpict000375950349

Doktorların yorumu ise Dieneke'nin her geçen gün daha da iyiye gittiği şeklinde. Dieneke ise bu kanseri zerdeçal sayesinde yendiğini söylüyor.

Kaynak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
kanseri yoğurtla durdurun.Yoğurtta bulunan fagositler,hücre içi artıkları ve zehirleri yiyerek sistemi koruyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler