SPOR

CANLI

İlk 'Feda' Dursun Özbek'ten geldi

İş hayatında çok büyük zorluklar yaşayan ve 2 otelini geri veren Galatasaray Başkanı, kulüp için fedakarlıktan kaçmadı. Geçen sene alınan 125 milyon TL'yi aşkın kredilere kişisel olarak kefalet kullandı.

İlk 'Feda' Dursun Özbek'ten geldi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla UEFA'nın kendieri için 1+1 yıl Avrupa'dan men kararı vermeye hazırlandığını açıklamasını bulunmuştu. Bu ifadeler sonrası bu zorlu süreci atlatmak için futbolcuların yıllık ücretlerinde indirime gitmesi gerektiği konuşulmuştu. Ancak Bugün Gazetesi'nin haberine göre futbolculardan önce ilk fedanın başkan Dursun Özbek tarafından yapıldığı öğrenildi.

AYSAL’A GERi VERDi

İş hayatında zorlu bir süreç yaşayan Özbek, Galatasaray içinse fedakarlıktan kaçınmadı. Dursun Özbek, Antalya Kemer'de biri kiralık olmak üzere eski başkan Ünal Aysal'a ait Park Kimeros Holiday Village ve Ma Biche Resort otellerinin sahipti. İşleri beklediği gibi gitmeyince kiralık olan Ma Biche'yi Ünal Aysal'a geri verdi.

ORTAKLIK BİTTİ

Taksim'de sahip olduğu Nippon Oteli'ni ise Fransız ortaklarına iade etti. Buna rağmen Sarı-Kırmızılı kulüp adına elini taşın altına sokmaktan çekinmedi. Mayıs ve Kasım 2015'te çekilen 125 milyon TL'yi geçen banka kredilerine şahsi olarak kefalet kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Daha da beter olun adiler eden bulur mahluklar embesiller vergi kaçakçıları 3 kağıtçı dolandırıcılar !!!
beter olun , beşiktaşla dalga geçenler şimdi ondan daha beter durumdular...
bence fb yüzde 25 hiseyi verin
Takım
O
Av
P
Geri Dön