İngiltere'yi karıştıran eylem! Yüzlerce kişi gözaltına alındı

İngiltere polisi başkent Londra’da gerçekleştirilen iklim değişikliği karşıtı protestolarda gözaltına alınan kişi sayısının 750’yi geçtiğini duyurdu.

İngiltere'yi karıştıran eylem! Yüzlerce kişi gözaltına alındı

İngiliz polisi başkent Londra’da Extinction Rebellion isimli çevreci kampanya oluşumu tarafından düzenlenen iklim değişikliği karşıtı protestolarda gözaltına alınan kişi sayısının 750’yi geçtiğini duyurdu.

"YASADIŞI PROTESTONUZA SON VERİN"

Londra Büyükşehir Polis Teşkilatı Komisyon Üyesi Cressida Dick, çevreci eylemcilerin protestoları ile çok büyük kargaşaya yol açtıklarını belirterek, “Protestoculara bir mesajım var, lütfen yasal olarak eylem yapabileceğiniz ‘Mermer Kemer’e gidin. Bu yasadışı protestonuza son verin. Mermer Kemer’e gitmek istemiyorsanız da evinize gidin” ifadelerini kullandı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
SAYIN PEK ÇOK SAYIN BATMAYAN GÜNEŞ BRİTANYA BİRLEŞİK KIRALLIĞI YILLARCA EMEK VERDİĞİ ORTADOĞU AFRİKA ASYA YA EKTİĞİ FİTNE TOHUMLARI YEŞERMEYE BAŞLADI İNŞAALLAH ORMAN OLUR HESAP KESER MASAT GERİ DÖNÜŞ YAPAR İNSANLIĞA KURDUĞUNUZ TUZAKLAR SİZLERİ CEHENNEM ÇUKURUNA MAHKUM EDER AMA BU KONUDA ÇOK ÇALIŞMAK GEREK CENNETMEKAN II.ABDULHAMİTİN İRLANDA DA KURDURDUĞU ÖRGÜT VE İŞLEYİŞİ GEÇMİŞİ BİZE ÖRNEK OLUR ÜLKEMİZ TOPRAKLARIMIZ İNANCIMIZ DÜŞMANLARI İÇİN ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREK ÇOK
bırakın gezicileri
Beter olsunlar ektiklerini bicerler ......
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler