İnternet fenomeni 'Çiğ köfteci Ali Usta'nın saldırdığı gençlerden şaşırtan açıklama

Çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde şarkı söyledikleri için şiddet gören çocuklar, günler sonra yaptıkları açıklamada televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını hatta şarkının sözlerini bile onların yazdığını söyledi.

Dükkanının önünde şarkı söyleyen çocuklara vurduğu görüntülerle gündeme oturan ve davalık olan çiğ köfteci Ali Usta'nın bir oyuna kurban gittiği ortaya çıktı. Dayak yedikleri iddia edilen çocuklar,televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

ŞARKI SÖYLEYEN ÇOCUKLARA VURMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde bir grup genç çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde görüntü çekip sosyal medyada paylaşmak istemişti. Arkadaşları kayıttayken gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan gençlerin yanına Ali Usta gelerek kafalarına vurmuştu. Bu görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşulmuş ve davalık olmuştu.

resized_731c9-df1ab3e3cigkoftecialiustadandayakyiyengenclerden11731215_2598_m

ŞARKININ İKİ KITASINI MUHABİRLER YAZMIŞ

Ali Usta, hakkında çıkan haberlerden sonra şarkı söyleyen çocuklara ulaştı. Ali Usta'nın yanına gelerek olayın iç yüzünü anlatan gençler, her şeyi bir senaryo olduğunu, televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

Sözlerine devam eden gençlerden biri, "Ali Usta için yazılan şarkının iki kıtasını muhabirler yazdı. Amaçları bizim üstümüzden prim yapmaktı. Amaçlarına da ulaştılar" dedi.

Kaynak: Yeni Şafak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
iyi de adamın çocuklara vurduğu gerçeğini değiştirmiyor ki. sonra ki ropörtajında da müzik yapmalarından rahatsızlığını belirtmiş. ne derlerse desinler geldi vurdu. vurmama seçeneği vardı
Sizde adamcağız üstünden prim yapmaya çalışıyorsunuz. İyi ettin usta ama keşke o gitarı ...... tövbe tövbe. Çorçocuk ekmek derdinde olan adamı ti'ye alıyor. keşke orda olsaydım bende. ergen zübbeler. ülke nereye gidiyor. üzücü
ali ustaı pek sevmem ama eline sağlık iyi yapmış ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler