İş makinesi operatörüydü, belediye başkanı oldu! İşte o hikaye...

Bayburt'un Gökçedere Belde Belediyesi'nde iş makinesi operatörü ve şoför olarak görev yapan Yavuz Bakır, yerel seçimde aday gösterildiği MHP'den belediye başkanlığına seçildi. Mazbatasını alan Yavuz, görevine başladı.

Gökçedere Belde Belediyesi'nde iş makinesi operatörü ve şoför olarak çalışan Yavuz Bakır, 31 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, MHP'den aday gösterildi. Belediyede yazı işleri müdürü olarak görev yapan, AK Parti'li aday Doğan Ay ile yarışan Yavuz, 83 oy farkla belediye başkanlığına seçildi. Mazbatasını alan Yavuz, makamına geçip, görevine başladı.

Seçimin ardından beldede, rakibi AK Parti'li Doğan Ay ile halkla buluşan Başkan Bakır, kendisine destek verenlere teşekkür etti. Yıllardır belediyede operatör ve şoför olarak çalıştığını belirten Bakır, "Şimdi belediye başkanı seçildim. AK Parti'nin adayı Doğan Ay'la biz 25 yıl aynı kurumda çalıştık ve bu süreçte dostça seçime gittik. Bana nasip oldu, kazandım. Bundan sonra Doğan Ay'la birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

1a1df69b25fed5071fe8048225a1a4ae

Doğan Ay ise 27 yıldır Gökçedere Belediyesi'nde çeşitli görevlerde bulunduğunu anlatarak, "Yavuz Bakır ile seçim sürecinde centilmence bir yarış içerisinde olduk. Seçim sonucunda kazanan o oldu. Bizim ortak hedefimiz Gökçedere'ye hizmet" diye konuştu.

d1f726a5a4e459712156a624656d2d12

c7b670a53d2659fee7b11b0b368b90da

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
VİZYON SIFIR KAMYON ŞÖFORÜNDEN BIR CACIK OLMAZ
Elbise üzerinde karton kağıt gibi duruyor, ayağında beyaz çorap varmı gözükmüyor, başkan operatör elbisenle dolaşsan daha şık gözükürsün,böyle takım elbiseye bürünenler ne hikmetse yok oluyorlar.
bahçelinin başkan olabilir dediği insan kapasitesi buymuş demekki imamoğlu fazla gelmiş olmalı herhalde bundan başkan olmaz dedi ya çok merak ediyorum kendi aday olsa acaba imamoğlunun aldığı oyun yarısını alabilirmi acaba bence ALAMAZ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler