MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İsmail Hacıoğlu ve Vildan Atasever çifti ani bir kararla boşandı

Oyuncu çift Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu ani bir kararla boşandı. Ünlü çift anlaşmalı olarak boşanarak birlikteliklerine son verdi. Vildan Atasever'in avukatı açıklamasında medyanın Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu'nun özel hayatına saygı ve anlayış göstermesini rica etti.

Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu ani bir kararla boşandılar. 4,5 yıldır evli olan ve onun öncesinde 3 yıldır bir birliktelik içerisinde olan ünlü çiftin bu ayrılıkları büyük ses getirdi. Uzun süredir Datça'da yaşayan ve sessiz bir hayat süren ikiliden Vildan Atasever'in avukatı basın açıklaması yaparak çiftin ayrılık nedenlerine açıklık getirdi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Vildan Atasever'in avukatı Esin Turhan Gürel yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Müvekkilim Vildan Atasever, 21.01.2015 tarihinde eşi İsmail Hacıoğlu ile anlaşarak boşanmışlardır. Taraflar 4,5 yıldır devam eden evliliklerini anlaşarak, sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırmışlardır. Müvekkilim ve eşi, evlilikleri süresince de özel hayatını topluma açmayan ve meslekleri ile gündemde kalmaya çalışan kişiler olup, yapılan bu açıklamayı yeterli buluyor, konuyla ilgili yapılan bu açıklama dışında hiçbir bilgiye itibar etmemenizi rica ediyoruz. Her iki taraf için de hassas olan bu süreçte özel hayatın mahremiyetine göstereceğiniz saygı, anlayış ve duyarlılığa teşekkür ediyoruz.''

DATÇA'DA YAŞIYORLARDI

İsmail Hacıoğlu-Vildan Atasever çifti, bir dizi setinde tanışmış, tanıştıklarından 3 sene sonra nikah masasına oturmuşlardı. Kendilerine stres ve trafikten uzak bir hayat kuran çift, rol aldıkları dizi biter bitmez Datça'ya yerleşmişti. Toplam 60 metrekarelik minicik bir taş evde yaşamaya başlayan Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu'nun ziyaretçileri hiç eksik olmuyordu.

En Çok Aranan Haberler