SPOR

CANLI

İsmail Kartal masaya yumruğunu vurdu

Önce Bursa, ardından Eskişehir önünde kötü bir futbolla puan kaybeden Fenerbahçe'de İsmail Kartal masaya yumruğunu vurdu: Kötü oyun ve disiplinsiz tavırlarınız pahalıya patladı. Bir an önce kendinize gelin.

İsmail Kartal masaya yumruğunu vurdu

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Bursaspor ve Eskişehirspor maçlarında kaybedilen 2’şer puanın üzerine yumruğunu masaya vurdu, futbolcularına, “Kendinize gelin beyler” uyarında bulundu. Puan kayıplarının telafisinin her zaman mümkün olduğunu belirten Kartal, “Dört puan geriden gelip, lider olduk. Yine oluruz. Şu anda bir bocalama dönemi yaşıyoruz. Ancak beni ve camiayı üzen puan kayıpları değil, kötü oyun ve disiplinsiz tavırlarınız. Bu durum bize hiç yakışmıyor. Olaylar her hafta katlanarak önümüze geliyor. Bu haftadan itibaren bu kötü gidişe son vermeli ve Fenerbahçe’ye yakışan oyunu sahada, dosta düşmana göstermeliyiz” ifadesini kullandı.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Eskişehirspor maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121718/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/3986-fenerbahce-eskisehirspor-macindan-kareler.html)

 

‘Coşkunuz nerede?’

Kartal, dünkü idmandan önce de oyuncularıyla kısa bir görüşme yaparak, “Eskişehir karşısında 117 km. koştunuz. Bundan son derece memnunum ancak sahada birbirinize fala yardımcı olmadınız. Ayrıca idmandaki coşkunuzu maçta göremedim. Bundan sonraki maçlarda sizden daha coşkulu olmanızı bekliyorum” diye konuştu. Taktik ağırlıklı sir antrenman yapan Fenerbahçe’de Diego takımdan ayrı çalıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
İsmail Kartal çok haklı bu ülkede 3 temmuz şike sürecinde gereğini yapmayan TFF ve ona destek veren AKP,CHP ve MHP sonra Kazakistan maçında milli duyguları yıkan Volkan Demirel,Fatih Derim ve sonradan Volkan la stada gelen ve olaylara benzin döken Emre Belezoğlu Türk FUTBOLUNU çıkmaza soktular YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN FUTBOLDA ŞAMPİYON OLMAN İÇİN HIRSIZ OLACAKSIN BU ÜLKE BUNA LAYIK
Doğru aynı galatasaray gibi. Denizli maçını vs. alman lazım
3 temmuz öncesi daha öncesi geregini yapmayan tff ve GS YE destek olan siyasi partiler kazikistan macinda milli duygulari yikan GS TARAFTARLARİ VE OLAYA BENZİN DÖKEN SENİN GİBİ gs liler bu ülkede sampiyon olmak icin beşiktasin elinden alinan 2 şampiyonluk fenerin elinden alinan 1 şampiyonluk senin gibi konusanlara yazik kardeşim emre de volkanda adam gibi adamdir ama sizler algı yaratiyorsunuz beyinlerinizi degişin kimse yemiyor bunları artık
ersun hocanın gönderilmesinde katkısı olan topçuların kovulması gerekiyor. bu takımı babalarının malı gibi görmeye başladılar. unutmasınlar onları yücelten 12 numara yerin dibine de sokmayı bilir.
nerdeeeeeeeeeee
12 NUMARA BURADA AHKAM KESME CANIM YERİ DİİL YİYORSA YUSUFUN CIKTA CAN BARTU TESİSLERİNE GİDER BU KELİMELERİ BAĞIRA BAĞIRA SÖYLERSİN HA SEN SANIYORSUN Kİ FUTBOLCU HATALI YOK BEN SANA DİP NOT DÜŞEYİM UNUTMA BİR GRUP VARKİ DAİMA İYİ OYNAYAN TAKIMI FRENLİYOR TÜRKİYE DE BU VAR
ismail masaya yumruğunu vurdu mu ses getireceksin. sen masaya yumruk vurmazsan aziz sana tekmeyi vuracak.
Takım
O
Av
P
Geri Dön