'İsrail soyundanım' diyen Adnan Oktar Gazze'deki katliamı bakın nasıl yorumladı!

Daha önce "İsrail soyundanım" şeklinde bir çıkış yapan Adnan Oktar, Gazze'deki katliamı görmezden gelerek "İki halk birbirleriyle kardeş ilan edilmeli" çağrısında bulundu.

'İsrail soyundanım' diyen Adnan Oktar Gazze'deki katliamı bakın nasıl yorumladı!

ABD Başkanı Trump'ın dünyayı hiçe sayarak aldığı hukuksuz karar, dün onlarca kişinin canı pahasına yerine getirildi. Tel Aviv'deki Amerikan büyükelçiliği, Kudüs'e taşınırken; Gazze'de gösteri yapan en az 60 sivil, İsrail kurşunlarıyla hayatını kaybetti.

ADNAN OKTAR KINAYAMADI

Tüm dünyayı ayağa kaldıran bu vahşetle ilgili ünlü-ünsüz birçok kişi tepkilerini sosyal medyadan dile getirirken, Adnan Oktar ilginç bir çıkışa imza attı.

"DOST-KARDEŞ OLMALARI GEREKİYOR"

Daha önce yapmış olduğu bir açıklamada "İsrail soyundanım" diyen Adnan Oktar, Gazze'deki katliamı görmezden gelerek "Filistin'in çözümü iki tarafın birbiriyle kardeş ilan edilmesidir. İsrail ve Filistin halkını birbiriyle barışıp dost-kardeş olmaları için teşvik etmek lazım. Kavgayı bir an önce yatıştırmak hayatidir. İki halk da aynı peygamber soyundan. Her ikisi de Hz. İbrahim'in evladı" ifadelerini kullandı.

İşte Adnan Oktar'ın o paylaşımı;

israil-soyundanim-diyen-adnan-oktar-gazze-10853286_896_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
kabahat bu adamda değil..bu adamı adam diye konuşturanda.
bu canlıya reis neden ses çıkarmıyor.
@mehmetzeki25 sence ??
Ya madem israil soyundansın, he gidiver soyunun yanına ne işin var güzelim TÜRKİYEM de...Zaten sen kabahat yok ki; çünkü İslam dinine bu kadar zamandır, hakaretler ediyorsun yasalar ne hikmet ise bir tek sana işlemiyor gibi...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler