MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

"İstanbul İçin Son Çağrı" filmindeki orgazm sahnesi çok konuşulmuştu! Beren Saat'in elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı

Aşk-ı Memnu dizisinden tam 13 yıl sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden bir araya gelen Beren Saat, 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmindeki cesur sahneleri ile adından söz ettirdi. Her sahnesi büyük beğeni toplayan ünlü ismin iddialı kıyafetleri de olay oldu. Güzelliği ve fiziğiyle dikkat çeken güzel oyuncunun şıklığının bedeli ortaya çıktı. Beren Saat'in elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Beren Saat, şimdilerde Netflix'te yayınlanan ve başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı filmiyle gündemden düşmüyor.

Beren Saat 2

Her sahnesi çok konuşulan güzel oyuncunun filmde giydiği iddialı elbiseleri de çok beğenildi. Beren Saat'in New York gecelerinde giydiği gri elbisesinin fiyatı ortaya çıktı.

Beren Saat 1

Güzel oyuncunun gri elbisesi ünlü bir markaya ait. Kimneredengiyinmiş adlı Instagram sayfasına göre; Beren Saat'in bu elbisesinin fiyatı tam tamına 25 bin 950 TL.

beren

ORGAZM SAHNESİ OLAY OLMUŞTU!

Filmde, Beren Saat'in bir barda orgazm taklidi yarışmasına katıldığı sahneler sosyal medyada uzun süre konuşuldu. Ünlü ismin orgazm taklidi yaptığı sahne hiç beğenilmedi. Beren Saat'in performansına; "Taklidin taklidini bile yapmamış", "Ondan daha iyi orgazm taklidinin taklidi yaparım" gibi yorumlar yapıldı.


Youtube

En Çok Aranan Haberler