Mynet Trend

İşte Gelinim Mutfakta puan tablosu | Bu hafta kim birinci oldu?

Kanal D ekranlarının ilgi ile takip edilen programı Gelinim Mutfakta’nın puan tablosu her hafta cuma günü yayınlanıyor. Puan durumunda birinci olan yarışmacı, ödülün sahibi oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında puan durumu, akşam saatlerinde belli oluyor…

İşte Gelinim Mutfakta puan tablosu | Bu hafta kim birinci oldu?

Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında hem günün birincisi hem de haftanın birincisi belli olacak. Bilezikler için yarışan gelinler, kıyasıya rekabet içine giriyor. İşte 26 Mart 2021 Cuma puan durumu…

GELİNİM MUTFAKTA 26 MART PUAN DURUMU

4 gelin ve kaynananın yarıştığı programda günü en çok puanı alıp birinci tamamlayan yarışmacı, çeyrek altının sahibi oluyor. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı da haftanın ödülü olan 5 altın bileziği koluna takıyor. Gelinim Mutfakta’da 26 Mart Perşembe gününün birincisi henüz belli olmadı. Birinci belirlendiğinde haberimizden paylaşacağız.

Programın son bölümünde kaynanalardan en çok puanı alan Ayten ve Seda oldu. İkili arasında gün birincisine verilecek olan çeyrek altın için kura çekildi ve kurada Ayten çıktı. Ayrıca son bölümde puanlama esnasında kaynanalar arasında gerginlik yaşandı. Sunucu Seda Sayan, olaylara müdahale ederken, herkes yaşanan yemek tadımı esnasındaki olaylara şoke oldu

İşte Gelinim Mutfakta puan tablosu | Bu hafta kim birinci oldu?

GELİNİM MUTFAKTA AYTEN KİMDİR?

17 Şubat 2021’deki yayında tüm kayınvalidelerden 5 puan alarak rekor kıran Ayten Hatamova Gürüf, evli ve bir kız çocuğu sahibidir. Ayten Hatamova Gürüf, kaynanası Neriman Gürüf'le beraber yarışmaya katıldı.

Ayakkabı butiği işleten Ayten Hatamova Gürüf, Azerbaycanlıdır.

Sosyal medyada aytenhatamova kullanıcı ismiyle bulunan Ayten Hatamova Gürüf'un, 14 bin civarı takipçisi bulunuyor. Kayınvalidesi Neriman Hanım, gelini Ayten hanımın talebi üzerine Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldıklarını söylemişti. Eşiyle internetten tanıştığını anlatan Ayten, 2 yıl bekledikten sonra Türkiye'ye geldiğini söyledi.

GELİNİM MUTFAKTA AYTEN KİMDİR?

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Ayten Hatamova Gürüf, 17 Şubat'taki yayında tüm kayınvalidelerden 5 puan alarak rekor kırmıştı. Evli ve bir kız çocuğu sahibi olan Ayten Hatamova Gürüf, kaynanası Neriman Gürüf'le birlikte yarışmaya katıldı.

Ayakkabı butiği olan Ayten Hatamova Gürüf, Azerbaycan kökenlidir.

Instagram'da aytenhatamova kullanıcı adıyla yer alan Ayten Hatamova Gürüf'un, 14 bin civarı takipçisi bulunuyor.Kayınvalidesi Neriman Hanım, gelini Ayten hanımın isteği üzerine Gelinim Mutfakta yarışmasına başvurduklarını açıklamıştı. Eşiyle internetten tanıştığını söyleyen Ayten, 2 sene bekledikten sonra Türkiye'ye geldiğini açıkladı.

GELİNİM MUTFAKTA DUDU KİMDİR?

18 yaşındaki Dudu Akdemirbey ve kaynanası Nuray Hanım, Yörük kızı olduğunu açıkladı. İddialı girişlerinin arkasından gelin Dudu el lezzeti ile ilk günden çeyrek altını kazanmıştı

Adanalı olan kaynanası Nuray Hanım ise gelini Dudu’nun yarışmadan kazandığı altınlar ile pandemi yüzünden yapamadığı düğününü yapmak istediğini açıkladı.

Eşi sözlüyken onunla sohbet etmeye başladığını ifade eden Dudu, bütün stüdyoyu şaşkına çevirmişti. Eşinin sözlüsünü sevmediğini ve bundan dolayı onunla konuşmaya başladığını anlattı. Eşi ile genç yaşta evlenme kararı alan Dudu, düğün yapamadığı için mutsuz olduğunu anlattı.

Yarışmaya gelerek Dudu'ya sürpriz yapan eşi Samet Akdemirbey elinde gelinlik ile geldi.

GELİNİM MUTFAKTA FORMATI NEDİR?

Yeni sezonda sunucu değişikliği ile beraber format değişikliğine de giden yarışmada bundan sonra yarışmanın sunucusu Seda Sayan da yemekleri tadacak ve puan verecek. Tarafsız bir gözle yalnızca yemeklerin tadına göre puan veren Seda Sayan'ın puanları aslında yarışmacıların akıbeti için de büyük önem taşıyacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
allahım bi lokma yiyemioom mide bulantısından..
Geri Dön