İzmir'de kız öğrenci, 5 kız tarafından tekme tokat dövüldü

İzmir'de, bir kız öğrenci yaşıtı kızlar tarafından tekme-tokat dövüldü. Fenalaşan genç kıza çevredekiler yardım ederken, olay bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Bornova ilçesinde, Stadyum metro durağı yakınlarında geçen olayda, 15-16 yaşlarında bir kız öğrenci, yanında 4 arkadaşı bulunan bir kız öğrenciyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, kız, diğer 5 öğrenci tarafından tekme ve tokat atılarak dövüldü. Fenalaşarak yere yığılan, karnını tutup, aksayarak yürüyen genç kız, yoldan geçen vatandaşlar tarafından fark edilip, olay yerinden götürüldü.

Bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler, büyük tepki çekti.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Erkek yüzündendir, yeni dindar kindar nesil
Benim çocuğum şöyle benim çocuğum böyle diye ortalıkta dolaşan, bilmiş bilmiş konuşmayı beceren ama zır cahil ebeveynlerin, modern olacağız diye yularlarını ellerine verdikleri, kul köle oldukları, terbiyesiz, bencil çocuklar bunlar. Birileri de tutturmuş, bunlar bizim geleceğimiz, bunlar çok değerli, her çocuk zekidir, her çocuk özeldir vıdı vıdı vıdı. Size bir sır vereyim. 10 bin çocuktan biri özel, 10 bin çocuktan biri değerli ve bu sizinki değil. Bırakın bir yalanla kendinizi avutmayı. Bu zırvaları bırakıp bir an önce çocuklarınıza çüş demeyi öğrenin. Bu rezillikler son bulsun!
Artık ülkemde şiddetin cinsiyetide kalmamış.5 kız birini aralarına almış dövüyor.Bu çirkef insanlar yarın anne olacak öylemi.Yazık bunlardan çıkacak olan bebelere.yazıklar olsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler