MAGAZİN

İzmir Marşı'na küfür eden oyuncunun avukatından kızdıran açıklama

İzmir Marşı'na küfür eden Ebubekir Öztürk, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı ve videoların kesilerek yayınlandığını iddia etti. Öztürk ve beraberindekilerin açık seçik, eğlenerek ve bilerek İzmir Marşı'na küfür ettikleri videonun bağlamından koparıldığı iddiası büyük tepki çekti. Öztürk ile küfürbaz arkadaşlarını aklamaya yönelik açıklama son derece anlamsız bulundu.

İzmir Marşı'na küfür eden oyuncunun avukatından kızdıran açıklama

Şafak Sezer'in filmlerinde oynadığı 'Ganyotçu' rolüyle tanınan Ebubekir Öztürk'ün İzmir Marşı'na küfür ettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından toplumsal infial oluşmuş ve söz konusu şahıs TRT'de yayınlanan Payitaht Abdülhamit adlı diziden çıkarılmıştı.

BİR GARİP AÇIKLAMA: KESİLEREK YAYINLANDI

Sessizliğini koruyan Öztürk, avukatı aracılığıyla özür diledi. Ancak avukatın yaptığı, "Bazı sosyal medya mecralarında müvekkil Ebubekir Öztürk hakkında kaynağı belli olmayan bir video yayımlanmıştır. Müvekkilimiz, sadece bir kısmı yayınlanmak suretiyle bağlamından koparılan ilgili görüntüler nedeniyle istemeden incitmiş olduğu samimi vatandaşlarımızdan özür dilemektedir" ifadelerinin kullanıldığı açıklama duyarlı vatandaşları daha da kızdırdı. Videoda neyin bağlamından koparıldığı, videonun bütününde ne olduğu merak konusu oldu. Zira söz konusu küfürlü videoda, Ebubekir Öztürk ve beraberindeki şahısların coşku içinde, bilinçli olarak, bilerek ve isteyerek İzmir Marşı'nın sözlerini değiştirdikleri ve ağır küfürler savurdukları görülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
Turk milletine acikca kufur eden bu adamlarin cok ciddi bir ceza almasini saf bir Turk vatandasi olarak bekliyorum...!
%51 koyun olan memleketin, sanatçısı da ot olur
İZMİR MARŞI İLE KOVULDUN TRT DEN...aptal
cizdik seni ganyotcu akilli ol
yalancının .... mumu yatsıya kadar yanmadı bile... Yakışmadı...
yooo ben kızmadım yürü aslan parçası
Sizlerin de isimleri mezar taşlarınıza "Bu bir vatan hainidir" diye yazılacak. Bunlar böyle...zoru görünce karı gibi kıvırtma yolunu seçerler...sonra da etrafta "ben erkeğim" diye geçinirler. Sizi gidi i...ler sizi!!!
Adiler reziller mahluklar hainler pislikler !
avukatıda ingiliz bence bunlar TÜRK OLAMAZ
mmmmmmmmm
Hadi lan malll
BU SENIN YAPTIĞIN TERBİYESİZLİĞİ ÖRTMEZ... Sonucu değiştirmez ettin mi ettin ne alaka kesik olması videonun...
ÖZÜR MÖZÜR KABUL ETMİYORUZ... Seni ve içinde oldugun her proje bitmiştir artık lets go gooo
milli değerlere zarar veren bu kansız yargılanmalı. izmirin dağlarında çevre düzenlemesi ve temizlik görevi verilmeli. ders niteliğinde....
KAYBOLUN ÖZÜR MÖZÜR KABUL ETMİYORUZ... Go go go
Zaten sıfatında bi meymenet yok ne beklenirdiki bu vatan haininden.İzmirin dağlarına kurban ol sen şaşı gözünü s.........
kendini bir bok zanneden şerefsiz 2 filmde oynadın bitinmi kanlandı
Ganyotçu açıklamayı neden yapamıyor da avukatı yapıyor?Çünkü yüzü yok...
Esek'e değer verirsen kendisini yarış Atı zanneder mis.
Dahasi da vardi yani. Yazik siz zit gorus sahibi degilsiniz siz sadece yalakalikta sinir tanimayan serefsizlerin onde gidenlerisiniz.Herkesin fikrine dusuncesine saygi duymak lazim.Ama sozde fikir zikir yok. Bos sunuz boslugunuzu da yalakalik ile doldurmaya calisiyorsunuz. Ve emin olun tum fikirlere sahip olan herkes size nefretke bakiyor serefsizligin nasil sinir tanimadigini sizde gordu millet.
İnsanın beyniyle oynamayın bence resmen bize bu özgür ülkeyi veren bir lidere hala neden uğraşıyorlar o kişinin tırnağı kimse olamaz dünya Ulu önder ATATÜRKÜ benim semişken kimsenin dil uzatamaz...
@sdemir1974 vahhhhhhh
ulan uçubeler özrünüz kabahatinizden büyük
puşt
Bunlara ağır ceza verilmezse ta ....
nede olsa bu millet salak hemen inanir dimi...
Bu hainin kendini bilmez varlığın Türkiye'de hiç bir filmde, dizide, tiyatroda yer almaması gerekiyor. Türk yapımcılar bu şahısa kapılarınızı kapatın. Hainlere sahip çıkmayın. Yunan yada ingiliz yapımcılar ekmek versin bu haine.
Defol lan cocukmu kandırıyorsun?
videonun devamını öncesini ne yapalım. videoyu koyan o 5 şebekten birisi zaten.
Adam olsalar laf söyleyelimde değiller, parasını ver satın al! Recep tayyip erdeoğanı sevebilirsin sorun yok, ama bu milletin değerlerine küfür edersen vatansızsın, hainsin, satılıksın!
Noldu lan yalaka korktun mu?Dur sen dur.ATATÜRKÇÜLER korkacak mı sandın?Bu ülkenin %70 i ATATÜRKÇÜ yalakalığı göreceksin sen.
Adam değilsin öztürk
Benim sözlerim bağlamından hiç koparılmamışken açıkça ifade edeyim: Sen bir vatan hainisin Ebubekir! Senin ve senin gibilerin bu ülkede yaşamaya hakları yok. Sizler ki, yediği kaba eden pis bir mahluklarsınız.
Bu kesilmiş haliyse tam halini düşünemiyorum
Duyduklarımızadamı yalan diyeceksiniz şerefsizler
demek ki kesilmese daha ne küfürler duyacaktık
videonun tamamını yayınlayın da görelim neler amacından saptırılmış avukat müsveddesi böyle şerefsizlerin avukatlığını yapıp milleti de dangalak yerine koyuyorsunuz yazık size
şeref yoksunu ezik o küfür ettiklerin sayesinde nefes alıyorsun
şimdi bu kardeşte haklı o izmirin dağları ve kemal ataturk olmasa bu anadoluda yunan italyanı fransızın elinde bi ülkede olacaktı bu şerefsiz de bu tiple holivud starı olacaktı , senin gibi yakışıklı bi tip olsam ben ana avrat duz giderdim ben bunların hepsine
konuştukça batıyorlar....
yunanlılar sizin kadar şerefsiz değildir vatan toprağına sövmek neymiş siz insan bile sayılmazsınız beyinsiz kalmış zavallılar
Diğer Haberler