MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ali Murat Altunmeşe kaç yaşında ve neden öldü? İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe kimdir?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nda rol alan Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti. Bunun ardından İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe'nin neden öldüğü merak konusu oldu. Ali Murat Altunmeşe birkaç film projesinde rol almıştı.

Ali Murat Altunmeşe kaç yaşında ve neden öldü? İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe kimdir?

Nazey, Maden Dağı, Dost Yarasi, Düştüm Çıkmazlara, Size Selam Getirmişem gibi projelerde rol alan İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe de babası gibi film projelerinde rol almıştı. Halk müziği sanatçısı ve oyuncu İzzet Altınmeşe'nin büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe'nin ölüm nedeni araştırılıyor.

Son dakika: İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti

ALİ MURAT ALTUNMEŞE KİMDİR VE NEDEN ÖLDÜ?

İzzet Altınmeşe'nin büyük oğlu ve oyuncu Fırat Altunmeşe'nin de ağabeyi olan Ali Murat 42 yaşında hayata gözlerini yumdu. İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe oyunculuk yapıyordu. Ali Murat Altunmeşe'nin 11'nci katından düştüğü iddia edildi.

Ali Murat Altunmeşe "Ali Baba ve 7 Cüceler" , "Bir Don Juan Öldürmek" ve "Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı" gibi projelerde yer almıştı. Ali Murat Altunmeşe'nin kardeşi Fırat Altunmeşe Evlilik Hakkında Her Şey, Mucize Doktor gibi dizilerde yer aldı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler