İzzet Yıldızhan'dan '10. çocuğu benden olsun' diyen Seda Akgül'e yanıt

Seda Sayan, Show TV'de sunuculuğunu yaptığı "Seda Sayan'la" programında İzzet Yıldızhan'ı ağırladı. Ünlü türkücü, Seda Akgül'ün "10. çocuğu benden yapsın" şeklindeki sözleri üzerine, "Benim artık halim yok" dedi.

İzzet Yıldızhan'dan '10. çocuğu benden olsun' diyen Seda Akgül'e yanıt

Üç farklı kadından 9 çocuğu bulunan İzzet Yıldızhan, canlı yayında bilinmeyenlerini anlattı. 54 yaşındaki türkücü, üç kadınla aynı evde yaşamadığını vurgularken, evinin kapılarını "Seda Sayan'la" programına açtı.

"HAYATIMDA BİR KADIN VAR"
İzzet Yıldızhan, "Hayatımda 3 kadın yok. Böyle bir hayatım yok. Çocuklarımın anneleri başımın tacıdır, onlara çok teşekkür ediyorum. Hepsi asil, çocuklarının başında. Hayatımda bir kadın var. Son yaptığım çocuk da ondan" ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı, "Çocuklarınızın anneleri evlenseler karışır mısınız?" sorusuna, "Ben karışmam çocukları karışabilir" cevabını verdi.

SEDA AKGÜl'ÜN SÖZLERİNE YANIT: TÜKENDİM
Seda Sayan'ın, TV8'de magazin programı sunan Seda Akgül'ün "10. çocuğu benden yapsın" şeklinde espri yaptığını iletmesi üzerine İzzet Yıldızhan, "Benim artık halim yok, tükendim. Sondu, daha bitti" karşılığını verdi. Sayan'ın sözleri ise "Yeter bence de, bu ne be" şeklinde oldu.

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
Şaka veya ciddi söylenmişte olsa ne kadar yakışıksız
hiç bir bayana yakışacak söz mü bu şaka da olsa
bir kadın için hiç yakışık almayan ahlaksız bir konuşma olmuş. hatta bir teklif gibi değerlendirebiliriz. çocuk tezgah üstünde yapılmıyor heralde.... bide bu ahlaksızlar çıkarlar tv.lerde çağdaşlık satarlar. sattıkları çağdaşlık değil başka bişey....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler