MAGAZİN

Julia Roberts eşi Danny Moder'la birlikte Hawaii'de

Hollywood sinemasının belki de estetiksiz nadir güzellerinden birisi olan 48 yaşındaki 3 çocuk annesi Julia Roberts bulduğu ilk fırsatta soluğu görüntü yönetmeni eşi Danny Moder'le birlikte Hawai'de aldı. Tatilin keyfini çıkaran ikili zaman zaman da romantik anlar yaşadı.

Julia Roberts eşi Danny Moder'la birlikte Hawaii'de

1990 yılında Özel Bir Kadın (Pretty Woman) adlı filmle birlikte Hollywood'a bir yıldız daha doğdu. Julia Roberts. Şimdiler de ise Jennifer Aniston'la Mother's Day, George Clooney'le Money Monster filmleriyle yakın zamanda çıktı karşımıza.

Tabi bu kadar koşuşturmanın ardından tatil yapmak onunda hakkı. 3 çocuk annesi Julia Roberts görüntü yönetmeni eşi Danny Moder'le birlikte Hawaii'de Güneş, kum ve denizin tadını çıkarıyor.

Sektörde birçok yaşıtına göre oldukça iyi bir görüntüye sahip olan Roberts estetik operasyonlardan tutun, birçok kişinin popüler yaptığı botoks ve dolgu uygulamalarından da uzak duruyor.

47 yaşındaki Danny ile denizde zaman zaman romantik anlar yaşayan Julia, denize girmediği anlarda ise üzerine bir tunik geçirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön