Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında arı görmek

  Falda arı görmek fal sahibinin ailesiyle beraber huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Arı Kovanı Görmek
  • Kahve Falında Bal Arısı Görmek
  • Kahve Falında Arı Peteği Görmek
  • Kahve Falına Arı İğnesi Görmek
  • Kahve Falında Kraliçe Arı Görmek
  • Kahve Falında Arı Kuşu Görmek
  • Kahve Falında Büyük Arı Görmek
  • Kahve Falında Arı Sürüsü Görmek

  Falda arı görmek fal sahibinin ailesiyle beraber huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. Bununla beraber kahve falında çıkan arı huzurun, bereketin, kısmetin ve mutluluğun da sembolü olarak bilinir. Eğer kişi son dönemde bir arkadaşı ile tartıştıysa ilerleyen süreçte söz konusu arkadaşı hatasının farkına varıp fal sahibinden özür dileyecek ve anlaşmazlıklar sona erecektir. Ayrıca fal sahibi iş ve özel hayatı ile alakalı ciddi kararlar alabilir ve kimi fedakarlıklarda bulunabilir. Bu noktada kişi başkalarından çok kendini düşünmeli, kendi fikirlerine önem vermelidir.

  Kahve Falında Arı Kovanı Görmek

  Fal sahibinin kafasının içinde pek çok farklı düşüncenin yer aldığını gösterir. Kafadaki bu doluluk kişinin odaklanması gereken mevzulara kendini verememesine sebep olur ve bu da gergin bir ruh halinin ortaya çıkmasına neden olur. Yaratılan gerginlik aile içinde gereksiz tartışmalara sebep olabilir, fal sahibi arkadaşlarını da bu sebeple kırabilir. Ayrıca falda arı kovanı çıkması, fal sahibinin çalışkan birisi olduğuna da delalet edebilir.

  Kahve Falında Bal Arısı Görmek

  Fal sahibinin hareketli bir hafta geçireceğine işaret eder. Uzak bir mesafeden misafirler gelebilir. Ya da fal sahibi sevgilisiyle beraber düğün alışverişine çıkabilir. Bu noktada zevk çatışması yüzünden orta noktayı bulmakta güçlük çekilebilir. Dolayısıyla çiftlerin birbirine güvenmesi gerekir. Ayrıca ailedeki büyük kadınlardan birisi (anne ya da büyükanne) bir kaza atlatabilir ama korkulacak bir şey yok, küçük bir durum söz konusu.

  Kahve Falında Arı Peteği Görmek

  Fal sahibi iş yaşantısındaki başarılarına yenilerini eklemeye devam edecektir. Fakat bu başarılarını ve mutluluğunu paylaşacak partneri bulamamış ya da kaybetmiş olmak ona içten içe bir acı vermektedir. Fal sahibi geçmişe dönüp yaptığı hatalara üzülmek yerine değişime ve geleceğe odaklanırsa kaybettiklerini yeniden kazanabilir ve bu acıdan kurtulabilir. Bu sayede kendisini boş yere suçlamaktan da vazgeçecektir.

  Kahve Falına Arı İğnesi Görmek

  Arı iğnesi, fal sahibinin yeni bir eğitim kurumuna giriş yapacağına işarettir. Ayrıca bu figürle ilgili kimi olumsuz yorumlar da mevcuttur. Herhangi bir sebep yüzünden fal sahibi yataklara düşebilir, birtakım rahatsızlıklar geçirilebilir. Gelecekte zor günlerin içerisinde olunabilir ve kişinin attığı adımlar bazı sıkıntılara yol açabilir. Fırsat kaçırma konusunda talihsiz bir döneme giriş yapılabilir ve tüm bu karamsar havanın ardından kişi radikal ve büyük bir karar alıp talihini tamamıyla olumlu hale çevirebilir.

  Kahve Falında Kraliçe Arı Görmek

  Falda çıkan kraliçe arı, fal sahibinin büyük bir aşkla başlayan ilişkisinin kederli biteceğine işaret eder. Bu noktada fal sahibinin sevgilisi bazı gizli işler çevirebilir. Kişi ansızın bir aldatma haberi alabilir. Bu durum fal sahibini fazlaca yıpratacak ve kederli bir yola sürükleyecektir. Her ne kadar fal sahibinin partneri fazlasıyla pişman olup kendisini affettirmek için pek çok çaba gösterecek olsa da kişi artık bu ilişkiye sırtını tamamen dönecektir. Ayrıca yapılacak bir şehir değişikliği sayesinde bu kötü atmosferden kurtulmak da mümkün görünüyor.

  Kahve Falında Arı Kuşu Görmek

  Arı kuşu, fal sahibinin başına birtakım üzücü olayların geleceğine işaret eder. Ama bu noktada kişinin korkmasına gerek yoktur. Çünkü yaşanan bu üzücü olay kısa sürede atlatılacaktır. Üzücü olay kişinin mal varlıklarıyla alakalı bir durum olabilir. Örnek vermek gerekirse ev ya da başka bir mülkün başına bir iş gelebilir ama bu sorunu kısa sürede atlatmak mümkün olacağı için fal sahibi toparlanmayı bilecektir.

  Kahve Falında Büyük Arı Görmek

  Fal sahibine hayranlıkla bakan gözlere işaret eder. Gelecek aylar içerisinde fal sahibinin tutkulu bir ilişkiye başlaması beklenir. Sürpriz hediyeler ile birlikte kişi şaşırtılacaktır. Aile hayatında yaşanan problemler yavaş yavaş sona erecek ve fal sahibi huzura kavuşacak. Aynı zamanda maddi açıdan da refah dolu bir döneme giriş yapılabilir. Bir şehre yolculuk gerçekleşebilir ve fal sahibi uzun dönemdir göremediği bir yakın arkadaşından telefon alabilir.

  Kahve Falında Arı Sürüsü Görmek

  Arı sürüsü fal sahibinin maddi konularda bazı kayıplar yaşayacağına işaret eder. Bu sebeple stresli bir süreç içerisine girilebilir. Ayrıca bununla alakalı olarak kişi bir adli sürecin başlatılmasını sağlayabilir. Maddi sıkıntılar yüzünden iş yeri kapatılabilir. Bu stresli süreç sonucunda kişi hayırlı insanlarla karşılaşıp işlerini toparlamayı bilecek ve yeniden başarıya ulaşan yolda ilerlemeye başlayacaktır.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler