Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında bulut görmek

  Kahve falında görülen bulut, genellikle iyi ve olumlu yorumlanan figürlerdendir.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Bulut ve Yağmur Görmek
  • Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek
  • Kahve Falında Kara Bulut Görmek

  Fal sahibinin sıkıntıları günleri geride bırakacağına, güzel ve aydınlık bir döneme gireceğine işaret eder. Falına bakılan kişinin çok istediği bir konuda umutlarını kaybetmek üzereyken dileğinin gerçekleşeceğini gösterir. Faldaki bulut figürü bu dileğin gerçekleşmesine kısa bir sürenin kaldığını gösterir.

  Faldaki bulut figürünün kahve fincanında görüldüğü yere göre yorumlanması gerekir. Bulut figürü kahve fincanının orta kısmında ise, fal sahibi sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacak ve feraha kavuşacaktır. Fincanın kenarında görülen bulut figürü ise maddi ya da manevi olarak rahatlayıp huzura kavuşacağını gösterir. Eğer bulut figürü kahve tabağında görüldüyse fal sahibi ailesi ile beraber parasal yönden bir yükseliş ve rahatlama yaşayacaktır.

  Ayrıca falda görülen bulut, yanında bulunan diğer figürlere, büyüklüğüne ve rengine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Faldaki bulut figürü ne kadar büyük ise fal sahibini o derecede bir büyüme, aydınlık ve başarı beklemektedir.

  Kahve Falında Bulut ve Yağmur Görmek

  Kahve falında bulut ve yağmur görmek, alınan müjdeli bir haber sonrasında sevinç gözyaşları dökmek anlamına gelir. Falına bakılan kişinin alacağı bu güzel haberden sonra bolluk ve berekete kavuşacağını gösterir.

  Fal sahibinin hayallerini gerçekleştireceğini gösterir. Maddi sıkıntıları son bulan fal sahibi mutlu ve huzurlu bir döneme girecektir. Ayrıca fal sahibinin umutlarının boşa çıkmadığının göstergesidir.

  Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek

  Kahve falında görülen bulut ve şimşek figürleri, fal sahibinin hayal ettiği bir şeyin çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini gösterir. Fal sahibinin kötü günleri geride bırakması ve aydınlığa çıkması an meselesidir.

  Aynı zamanda falına bakılan kişinin hedeflediği bir amaç için beklemediği anda aklına gelen bir fikri de simgeler. Bu fikir sayesinde aydınlanacak olan fal sahibinin hayalleri yakın bir zaman içerisinde gerçek olacaktır.

  Kahve Falında Kara Bulut Görmek

  Kahve falındaki kara bulut figürü çoğunlukla olumsuz bir şekilde yorumlanmaktadır. Fal sahibinin yakını olan birinden hoşuna gitmeyen sözler duyacağını ve üzüleceğini gösterir. Bu bir iftira olabilir ve fal sahibi zor durumda kalabilir.

  Ayrıca falına bakılan kişi çalışma hayatında bazı tartışmalar yaşayabilir ve bazı iş arkadaşlarıyla arası açılabilir. Aynı şekilde bu tartışma özel hayatında da gerçekleşebilir. Fal sahibinin sevdiği insanla arasına kara bulutlar girebilir.

  Bazı yorumculara göre falda görülen kara bulut uğursuzluk olarak yorumlanır. Fal sahibinin şansı bir anda tersine dönebilir, kötü bir döneme girilebilir.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler