Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında cenin görmek

  Falda cenin görmek, fal sahibinin uzun bir yalnızlık döneminden sonra arzu ettiği aşk ile karşılaşacağına işaret eder.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Embriyo Görmek
  • Kahve Falında Fetüs Görmek
  • Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek
  • Kahve Falında Cenin Kafası Görmek

  Söz konusu yalnızlık yalnızca fiziksel değil aynı zamanda ruhsal olarak da yaşandığı için fal sahibinin bu durumdan negatif yönde etkilenmesi oldukça doğal. Hatta fal sahibi bu süreçte hiçbir şey yokmuş gibi rol yapmaya ve kendini mutlu göstermeye çalışabilir. Fal sahibinin hayatında bir partner olabilir ve bu partnerle olan ilişkiden memnun olmayabilir. Kişi kendini bu sahte aşktan ve sahte mutluluk durumundan kurtarıp gerçek aşkla tanışacak ve doğru kişiyi bulduktan sonra gerçekten mutlu olmaya başlayacaktır. Artık rol yapması için hiçbir gerekçe kalmayacaktır. Bu süreçte fal sahibi sert tavırlar sergilemekten ve hırçın görünmekten sakınmalıdır, zira hayatının aşkı bu durumdan ürküp kendini gizlemeye devam edebilir.

  Kahve Falında Embriyo Görmek

  Fal sahibinin müjde dolu havadisler alacağına işaret eder. Kişi hayatında yeni ve tertemiz bir sayfa açacaktır ve geçmişi geride bırakıp mutlu günlere doğru yelken açacaktır. Daha önce çekilen bütün sıkıntılar ve zahmetler bir kenara bırakılacak ve ileriye dönük sağlam adımlar atılacaktır. Kişi daha önce gösterdiği çabaların karşılığını alacak ve bu durum onu mutlu edecektir. Ayrıca bir süre kafa dinlemeye ihtiyaç duyulabilir. Fal sahibi yakın arkadaşlarıyla sohbet ederek içini dökerse kendisini daha rahat hissedecek ve mutluluğu daha erken yakalayacaktır.

  Kahve Falında Fetüs Görmek

  Genelde gebeliğe ve bebeğe işaret eder. Fal sahibi kendisini ya da yakın çevresini ilgilendiren bir bebek haberi alabilir. Falda fetüs görmek her zaman olumlu şeylerin habercisi olarak yorumlanır. Fetüs, kimi pürüzler yüzünden işine vakit ayıramayan kişinin önümüzdeki süreçte gerekli özeni göstereceğine ve başarılı performansı sayesinde övgü toplayacağına da işaret eder. Fal sahibi ileride bol kazanç elde edecektir.

  Fal sahibi hayalini kurduğu her şeyin gerçekleştiğini görecek ve sıkıntılı süreçlerin geride kaldığını, artık daha huzurlu, güvenli bir hayata sahip olduğunu anlayacaktır. Kişinin kısmeti açılacak, sürprizlerle dolu güzel günler yaşanacaktır.

  Kahve Falında Doğmamış Bebek Görmek

  Fal sahibinin ailesinde beklenmedik bir başarı gerçekleşeceğine işaret eder. Bu başarıyı elde edecek kişi fal sahibinin abisi, kardeşi, kuzeni, annesi ya da babası olabilir. Ayrıca aileye katılacak yeni bir üye de söz konusu olabilir. Eğer faldaki doğmamış bebeğin çevresi aydınlıksa aileye yeni gelecek üye hayırlı birisidir, karanlıksa aileye yeni gelecek kişi uğursuzluk getirebilir.

  Fal sahibinin çevresinde gelecek dönemde kötü şeyler olabilir ama fal sahibi bir şekilde bu kötü olaylardan korunmayı başaracaktır.

  Kahve Falında Cenin Kafası Görmek

  Fal sahibinin yakın zamanda önemli bir haber alacağına işaret eder. Aileden ya da yakın arkadaş çevresinden gelecek bir müjdeli haber ile kişi kendisini mutlu hissedecektir. Bu haber düğün ya da doğum haberi olabileceği gibi fal sahibinin yakınlarından birisini ilgilendiren başarı haberi de olabilir.

  Eğer fal sahibi çalışıyorsa iş hayatında, okuyorsa eğitim hayatında başarılı bir sürece girecektir. Kişinin uzun süredir gerçekleşmesini istediği şey sonunda gerçekleşecek ve bu haberle neşesi iyiden iyiye artacaktır.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler