Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında ceylan görmek

  Kahve falında görülen ceylan simgesi fal sahibinin kişiliğiyle ilgili birçok ipucunu barındırır.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Ceylan Yavrusu Görmek
  • Kahve Falında Ceylan Kafası Görmek
  • Kahve Falında Zıplayan Ceylan Görmek

  Ceylan doğadaki en uysal ve kırılgan hayvanlarından biridir. Bu yüzden ceylan simgesi, o insanın alıngan yapıya sahip, narin ve kibar bir kişiliği olduğuna işaret eder. Falında ceylan görülen biri kısa zaman içinde yeni biriyle aşk yaşayacak ve bu aşk ciddi bir ilişkiye dönüşecektir. Bunun yanında sevgilisi olanlar yakın zamanda evlilik kararı alabilirler. Bekar olanlar da yakın zamanda evlenebilirler. Evli olanlar için ise falda ceylan görmek, aile hayatında yaşanan herhangi bir problemin anlayış içinde diyalog kurularak çözüleceğinin işaretidir. Sorunları her neyse evli çiftler yakın zamanda konuşarak aralarındaki bu problemi halledeceklerdir. Sonuç olarak, birçok yoruma göre her durumda kahve falında gözüken ceylan, fal sahibini memnun edecek güzel ve hayırlı haberlerin simgesi olarak görülmektedir.

  Kahve Falında Ceylan Yavrusu Görmek

  • Kahve falında görülen yavru ceylan masumiyetin, saflığın, pozitif insanların ve güzel haberlerin simgesi olarak yorumlanır. Fal sahibi hayatındaki insanlar ile birlikte güzel anlar yaşayabilir, onlarla mutluluklarını paylaşabilir.
  • Falında ceylan yavrusu çıkan kişi bekar ise evlilik birliği ile sonuçlanacak yeni bir aşka yelken açacaktır. Kendisiyle uyumlu karakterde iyi bir gelin ya da damat adayı ile tanışarak mutlu bir evlilik yapacaktır.
  • Falda ceylan yavrusu görmenin bir başka anlamının da iyi haber almak olduğu rivayet olunur. Fal sahibi eğer evliyse bebek sahibi olacağı şeklinde bir haber alabilir. Bu yeni bebek haberi kişinin yakın çevresinden de gelebilir.
  • Falında ceylan yavrusu gören ve yaşamı iniş çıkışlı olan kişiler yakında rahata kavuşacaklardır. Ceylan uysal bir hayvan olduğundan ve genellikle tuzağa düşürülerek yakalandığından kişi etrafında bulunan ve hesapta olmayan tehlikelere karşı tetikte olmalıdır.

  Kahve Falında Ceylan Kafası Görmek

  • Falında ceylan kafası gören erkek fal sahibi hiç beklemediği bir anda, ceylan gibi güzel görünüşlü ve alımlı bir kadınla tanışacaktır. Bu simge onların mutluluklarının devam edeceğinin ve gün geçtikçe aşklarının artacağının göstergesidir. Ceylan kafası aynı zamanda görülmeyen tehlikeleri işaret ettiğinden kişi dikkatli olmalıdır.

  Kahve Falında Zıplayan Ceylan Görmek

  • Kahve falında sıçrayan ceylan görmek, fal sahibinin hayatına girecek biraz deli dolu ancak duygusal ve samimi kişileri işaret eder. Tanışacağı bu insanlar fal sahibine içten ve çok güzel duygular hissettirecektir. Ancak her ne kadar fal sahibini iyi hissettirecek olsa da kişinin deli dolu hallerine dikkat edilmelidir.
   youtube


  En Çok Aranan Haberler