Kahve falında yıldız görmek

Falda yıldız görmek genelde fal sahibinin her alanda başarılı olacağını ve güzel haberler alacağını gösterir.

Kahve falında yıldız görmek

İçindekiler

  • Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek
  • Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek
  • Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek
  • Kahve Falında Ay Yıldız Görmek
  • Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

Falında yıldız çıkan kişi çalıştığı işte ya da eğitim hayatında önemli başarılar yakalayacaktır. İş yaşantısındaki başarılar sayesinde daha güçlü bir konuma gelecek ve ekonomik olarak da eli daha güçlü olacaktır. Ayrıca fal sahibi kan bağı olan birisinden destek alabilir. Buna ek olarak yakında tanışılacak olan bir insan da fal sahibine destek vererek onun daha iyi şartlarda yaşamasına katkı sağlayabilir.

Falda yıldız görmenin diğer anlamları arasında sağlık, şans ve zenginlik gibi kavramlar da bulunuyor. Kişi maddi anlamda güçlü olduğu kadar sağlık konusunda da şanslı bir hayata sahip olacaktır. Bu figürle ilgili olumsuz yorumlar da mevcuttur. Eğer fal sahibi geçmişte yaptığı hatalardan ders çıkaramazsa gelecekte büyük kayıplar yaşayabilir.

Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek

Falında dört köşeli yıldız çıkan kişi tez zamanda bolluk ve bereketle karşılaşacaktır. Adeta bir dört yapraklı yonca misali huzur, bereket ve şans sürekli fal sahibinin yanında olacaktır. Her ne kadar fal sahibi, şu anda zor bir durum içerisinde olup bundan kurtulmak için çok büyük çabalar harcamasına rağmen ümidini kaybetmeye başlamış olsa da kesinlikle pes etmemelidir. Zira yolun sonunda güzel bir ışık görünüyor ve buna ulaşmaya çok az kaldı. Buna ek olarak fal sahibi son dönemlerde daha doğru kararlar almaya başlayacak ve ilerleyen süreçte kendisini ve geleceğini olumsuz etkilemeyecek işlerin içerisinde olmayı başarıp kendi huzurunu korumayı bilecektir. Başarısı sayesinde yıldızı parlayacak ve herkesin ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

Fal sahibinin yaşantısında eğlenceden çok iş ön plana çıkacaktır. Ama bu durumun pek doğru olduğu söylenemez. Zira çalışma hayatına önem vermek maddi anlamda iyi sonuçlar doğuracak olsa da kişinin ailesine ve sevdiklerine yeteri kadar vakit ayırmaması halinde ilişkiler açısından kimi problemler ortaya çıkabilir. Hiç umulmadık bir anda kişi kendini yalnızlaşmış bir durumda bulabilir. Ama kuyruklu yıldız fincanın ağız bölgesinde yer alıyorsa fal sahibi böyle bir sorun yaşasa bile sevdiklerinin gönlünü tekrar kazanıp ilişkisini kurtarabilir.

Bu figürle ilgili bir diğer yorum ise fal sahibinin aşka çok önem veren bir karakter olduğu şeklindedir. Kişi sevdiği için her şeyi yapmaya hazırdır.

Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek

Genel olarak fal sahibinin iş konusunda başarılı olacağına işaret eder. Fal sahibi sıfırdan başladığı bir iş yaşantısında herkesi hayretler içerisinde bırakacak bir şekilde basamakları tahmin edilenden daha hızlı tırmanarak zirveye çıkmayı başaracaktır. Bu figür, kişinin çok şanslı bir döneme gireceğini gösterir. Hiç zorlanmadan, tüm merdivenleri takır takır çıkmayı başaracak olan fal sahibi bu başarısını geçmişte insanlara karşı takındığı tavır ve onlara yaptığı yardımlar sayesinde elde edecektir. Bu karakter korunduğu sürece şans da fal sahibinin yanında olmaya devam edecektir.

Buna ek olarak beş köşeli yıldız figürünün ihanete işaret ettiği de söylenir. Ama kişi yükselen şansı sayesinde bu ihanetten zarar görmeden kurtulmayı başaracaktır.

Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

Fal sahibi her ne kadar siyasi konulara ve devlet işlerine çok düşkün birisi olarak görünmese de aslında bu konulara o kadar bağlıdır ki bu alanlar hakkında fikirlerini beyan ettiği zaman insanlar fal sahibine büyük bir saygı gösterecektir. Siyaset ve devlet işleri hakkındaki fikirleri herkesin şaşırmasına ve fal sahibinin ilgileri üzerine çekmesine yardımcı olacaktır. Kişinin vatan ve millet sevgisi son derece yüksektir ve bazı konularda susmayı tercih edebilir. Susması yüzünden bazen tepki görecek ve konuya ilgisizlikle suçlanacak olsa da kişi kendi karakterinden emin olduğu için bu suçlamaları kafaya takmayacaktır.

Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

Fal sahibi her geçen gün daha şanslı birisi haline gelecektir. Ekonomik açıdan yaşadığı sıkıntılardan kurtulacak, borçlarını tez zamanda kapatmayı başaracaktır.

Eğer fal sahibi bir memursa yakın gelecekte kıdeminin yükselmesi söz konusu olabilir. Tayin arayışı içinde olanlar için de müjdeli bir haber var, istedikleri tayin yakın zamanda gelecek.

Ticari işlerle uğraşan fal sahibi için ise iş yaşantısında en şanslı günler kapıda görünüyor. Bu sayede işler açılacak ve haneye bereket yağacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler