Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kamerasının açık olduğunu unuttu! Ders verdiği sırada sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiği iddia edilince... Ortalık bir anda karıştı

  İngiltere’nin Birmingham şehrindeki bir ortaokulda öğretmen olarak çalışan ismi açıklanmayan bir kadın öğrencileriyle çevrimiçi ders işliyordu. Çevrimiçi ders sırasında garip bir durumda öğrencilerine yakalanan öğretmenin görüntüleri kısa sürede sosyal medya gündem olmayı başardı. Dersin görüntüleri milyonlarca izlenmeye ulaştı.

  Kamerasının açık olduğunu unuttu! Ders verdiği sırada sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiği iddia edilince... Ortalık bir anda karıştı

  İngiltere’de bir ortaokulda öğretmenlik yapan bir kadın öğrencilerine çevrimiçi olarak ders anlattığı sırada ilginç anlar yaşandı. Kamerasını kapattığını zanneden kadın öğrencilerin gözünün önünde önce bilgisayarın bulunduğu masaya doğrukafasını koydu. Ardından ise sevgilisi olduğu açıklanan bir adam kısa süreliğine kadraja girdi. O anlarda kameranın açık olduğunu fark etmeyen öğretmen ve sevgilisinin cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi.

  SUÇLAMALARI REDDETTİ

  2

  Hakkındaki suçlamaları reddeden öğretmene aynı okulda çalıştığı meslektaşlarından da destek geldi. Ancak görüntülerin sosyal medyada gündem olmasının ardından öğretmene ilişkin olarak soruşturma başlatıldığı ve görevinden bir süreliğine uzaklaştırıldığı belirtildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler