Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya canlı yayınında cinsel ilişkiye girdi! Twitch yayıncısının cezası adeta ödül oldu

  Twitch’te ‘Kimmikka’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdiği fark edilince hesabı erişime kapatılmıştı. Genç kadına verilen erişim cezasının 1 hafta sürmesiyle birlikte, Kimmikka’nın açılan hesabındaki takipçisi sayısı da hızla arttı.

  Twitch’te ‘Kimmikka’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın sosyal medyada camlı yayın yaptığı sırada bir skandala imza attı. Kullanıcılar tarafından fark edilen görüntülerde Kimmika’nın yüz hatları ve masanın heman yanında bulunan camdan yansıyan erkek arkadaşının görüntüsü dikkatleri çekti. Canlı yayın sırasında hayranlarından gelen soruları ve tepkileri geçiştiren Kimmikka’nın hesabı şikayetler üzerine kapatıldı.

  İTİRAF ETTİ

  2

  Sosyal medya kullanıcılarından gelen tepkilerin üzerine canlı yayında cinsel ilişkiye girdiğini kabul eden Kimmika, sarhoş olduğunu ve kontrolünü kaybettiğini açıkladı. Kimmika’nın hesabı 7 gün sonra yeniden erişime açıldı ve genç kadının takipçisi sayı 231’den 1.600’e ulaştı.

  kapak 6


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler