Kan Şekerini Kontrol Altında Tutmak İçin Sadece Bir Şeye İhtiyacınız Var!

Evet, bu iş sandığımız kadar zor değilmiş!

Kan Şekerini Kontrol Altında Tutmak İçin Sadece Bir Şeye İhtiyacınız Var!

Kan şekeri değerlerinizi kontrol altında tutmak için gerekenin sadece bir adet haşlanmış yumurta olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. Bu kadar kolay olamayacağını düşünebilirsiniz, ama dünyanın birçok yerinden çok sayıdaki uzmana göre aşağıdaki yumurtalı tarif, kan şekeri değerlerinizi düşürmede ve kontrol altında tutmada oldukça etkili.

Gerçekten inanılmaz kolay bir tarif. Sadece bir adet haşlanmış yumurta kullanarak, kan şekerinizi nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Mutfağın Demirbaşı Yumurta İle Yapabileceğiniz 7 Omlet Çeşiti


Diyabet, dünya üzerinde çok sayıda kişiyi etkileyen yaygın bir sağlık problemi. Diyabet, pankreas insülin salgılamayı bıraktığında veya vücudun ürettiği insülin düzgün bir şekilde kullanılamadığında, kan şekeri değerlerinin yükselmesi sonucu ortaya çıkar. Bunun sonuncunda sık sık idrara çıkma ihtiyacı duyabilir, devamlı susuzluk hissedebilir, hızlı kilo kaybı yaşayabilir, özel bölgenizde kaşıntı hissedebilir, hatta bulanık görme ve yorgunluk durumları yaşayabilirsiniz.

Bu semptomların hepsi birer diyabet işareti olabilir. Eğer tedavi edilmezse körlüğe, sinirlerde hasara, karaciğer yetmezliğine, kardiyovasküler problemlere ve sertleşme bozukluğuna neden olabilir.

Not: Bu tedaviyi alırken yüksek kan şekeri seviyelerine neden olan yiyecekler yememelisiniz. Doğal ilacın hazırlanması oldukça kolay, ihtiyacınız olan şey sadece bir adet haşlanmış yumurta ve biraz sirke.

Kan Şekeri Değerlerini Bu Doğal Yumurta-Sirke İlacıyla Düzenleyin

Tarif:

İşe bir yumurtayı haşlayarak başlayın. Yumurtanın kabuğunu soyduktan sona bir çatalla yumurtanın çeşitli yerlerinde delikler açın. Ardından yumurtayı bir kaba koyup üzerine sirke dökün.

Bir gece bu şekilde bekletin. Ertesi sabah yumurtayı, içine 1 yemek kaşığı sirke karıştırılmış 1 bardak ılık su ile birlikte yiyin. Bu tedaviyi birkaç gün uygulayın, ardından kan şekeri değerlerinizi tekrar ölçtürün. Bu tedaviyi uygulamadan önceki ve sonraki kan şekeri testi sonuçlarınızı karşılaştırın. Yumurtalı tedaviden sonra kan şekeriniz önemli ölçüde düşmüş olacak!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bol bol yürüyün ve limonlu su icin. gunde 2 3 litre arasi su icen ve yaklasik 10km yuruyen insanda ne kalp ne seker ne tansiyon hicbisey olmaz.
@thepain Dediklerin doğru ama günde 10 km yürüyen kaç kişi var dünyada. Onun için doğal takviye şart.
@thepain HOCAM limonlu su önerilmiyor. genelde
Iyi bir tedavi yöntemi çok güzelsiniz
akşama kadar osturtur.
inanmadım ben...
sirke ne sirkesi farkedermi
Ben faydasını gördüm, fakat devamlı mı uygulamak gerekiyor?
bide şu var yumurtayı kırın akı ile beyaazını ayırın sürmeyin bile oda iyi geliyormuş :D
ALIÇ VE KOZALAK SİRKESİ BİREBİRDİR
EVET SİRKE NE SİRKESİ? ÇEŞİT ÇEŞİT SİRKE VAR. EĞER DERSENİZ ÜZÜM SİRKESİ BU HABER BATAR ÇÜNKÜ ŞEKER HASTASI ÜZÜM SİRKESİ KULLNAMAZ, YASAKTIR! #NET
Diğer Haberler