MAGAZİN

Kanatsız Kuşlar 4. yeni bölüm izle: Muzaffer'den Nefise'ye şok eden teklif!

Kanatsız Kuşlar 4. bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. ATV'de yaz dizisi olarak başlayan Kanatsız Kuşlar, oyuncuları ve konusu ile izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Yayınlandığı perşembe akşamları reyting birincisi olan Kanatsız Kuşlar yeni bölümde Nefise, çocukları ile kendine yeni bir ev tutmaya karar verir fakat Muzaffer'den gelen teklif ile şok olur. Kanatsız Kuşlar 4. yeni bölüm fragmanları ve bölüm özeti haberimizde.

Kanatsız Kuşlar 4. yeni bölüm izle: Muzaffer'den Nefise'ye şok eden teklif!

Kanatsız Kuşlar 4. yeni bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Melis Tüzüngüç ile Ümit İbrahim Kantarcılar'ın yer aldığı Kanatsız Kuşlar, yayınlandığı perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımı olmaya devam ediyor. Bir anne ve dört kardeşin başından geçen dramatik olayları anlatan Kanatsız Kuşlar'ın bu akşamki yeni bölümünde Zeynep, kendisine aşık Onur ile Ahmet arasında kalırken annesi Nefise, başka bir eve taşınmaya karar verir. Fakat Muzaffer buna engel olmak için kendisine şok bir teklifte bulunuyor. Kanatsız Kuşlar bu akşam ATV'de 20.00'da ekrana gelecek. İşte Kanatsız Kuşlar 4. bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti...

KANATSIZ KUŞLAR 4. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer ayarlar. Ancak Ahmet'in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur.

Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olup, yeni bir ev tutmaya karar verir. Oysa Azime'nin Nefise'yi villadan göndermeye niyeti yoktur. Muzaffer ise giderek Nefise'ye bağlanmaya başlamıştır. Nefise'yi herkesten kıskanan Muzaffer, beklenmedik bir karar verir ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Öte yandan Emel, Zeynep ve Onur'un giderek yakınlaşmalarını kıskanmaya başlamıştır. Onur'un Zeynep'e şirkette çalışması için iş teklif ettiğini öğrenen Emel, Zeynep'in işe girmesini engellemek için bir plan yapar.

KANATSIZ KUŞLAR OYUNCULARI VE KONUSU

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler