MAGAZİN

"Karım büyüyünce ayrıldık"

Bu sabah Petek Dinçöz'ün sunduğu "Arım Balım Peteğim" programının konukları arasında Halit Akçatepe de vardı. Akçatepe, 11 yıl süren evliliğinin neden sona erdiğini anlattı.

"Karım büyüyünce ayrıldık"

Akçatepe biten evliliği hakkında şunları söyledi;

"Biz tanıştığımızda Rezzan 18 yaşında çok güzel bir kızdı. Ben onu çok sevdim, o da beni sevdi. Sevdi ki bana bir evlat verdi. Ayrılık sebebimize gelince; Rezzan büyüdü. Şu anda Rezzan 33 yaşında bir kadın. Hayatı daha farklı görmeye başladı. Biz 1 yıldır ayrı evlerde yaşıyoruz. Ancak hala görüşürüz. Hayatım boyunca bana bir çok evlilik teklifi yapılmıştır. Ancak ağzımdan kimseye 'e' harfi bile çıkmadı. Fakat o, o kadar akıllı bir kızdı ki beni buraya getirdi.

Bana bir gün ayrılalım dedi. Biz de gittik mahkemeye 2 dakikada boşandık. Onunla ilişkimiz duygusal açıdan bitmese de cinsel açıdan bitti. Zaten yaşadıklarımızdan sonra hâlâ cinsel birlikteliğimizi sürdürmemiz ırza tecavüz gibi bir şey olurdu."

REZZAN HANIM: "BİZ KARI KOCA OLMAYI BECEREMEDİK"

Programda, Halit Akçatepe'nin kadına yönelik şiddetin konuşulduğu bölümde; "Karımı dövmüşlüğüm var. Dövdüm dediysem bir çocuğu döver gibi yani öyle altıma alıp da ezmedim canım. Benim elim zaten bonfile gibidir, acıtmaz. İnsan karısıyla yumruk yumruğa kavga eder mi yahu. Bir tane tokat atarsın geçer gider." şeklinde sarf ettiği sözlerden sonra stüdyoda soğuk bir rüzgar esti.

Petek Dinçöz ve konuklar Halit Akçatepe'nin espri yapıp yapmadığını anlamaya çalıştılar.

Akçatepe ise daha sonra; "Kadın dövülür mü ya, kadın dövülmez." diyerek espri yaptığını ifade ederek herkese rahat bir nefes aldırdı.

Akçatepe'nin bu açıklamalarını duyan Rezzan Hanım, canlı olarak yayınlanan programa sinirli bir şekilde katılarak şunları söyledi;

"İnsanların kariyerleri sadece evliliklerinden ibaret değildir. Ben 11 yıl boyunca böyle bir şey yaşamadım. Eğer birisini dövdüğünü söylüyorsa belki ilk eşini dövmüştür. Çok ayıp, biz çok medeni bir şekilde ayrıldık. Bizim hiçbir zaman diyaloğumuz bitmedi. Bana ayrılık sonrası çok kişi röportaj için geldi. Ancak kimseyi kabul etmedim, televizyonlara çıkıp evliliğimiz hakkında konuşmadım. Ayrılık nedenimize gelince, ben 33 yaşındayım. Ben Pedagoji eğitimi alan bir insan olarak, 20'li yaşlarda insanların daha kolay aşık olabildiğini biliyorum. Ancak 30'lu yaşlarda, hayat görüşü ve ortak zevkler değişebiliyor. Yani, sadece aşk sizi idame etmeye yetmiyor. Bazı noktalara aynı doğrultuda bakamıyorsunuz. Ancak, bizim evliliğimizin bitiş nedeni aramızdaki yaş farkı değil. Biz karı koca olmayı beceremedik. Çocuğumuzun mutluluğu adına ona yanlış örnek olmak da doğru gibi gelmiyor bana."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler