Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Karısının yasak aşkıyla yüzleşti! İhanet eden karısının sevgilisini vurarak öldürdü... İntikamı acı oldu

  İçerik devam ediyor

  Gana’da ismi açıklanmayan bir kadın kocasını aldattığı sırada eşine yakalandı. Karısının hareketlerinden şüphelenen adam onu bir bara kadar takip etti. Karısının yasak aşkıyla yakınlaştığı sırada onları basan öfkeli kocası eşinin sevgilisini vurarak öldürdü.

  Gana’da ismi açıklanmayan bir adam karısının kendisini aldattığında şüphelendiği için eşini takip etmeye karar verdi. Karısının sevgilisiyle buluşmak için bir bara gittiğini gören adam içeri girdiğinde ise eşinin ihanetiyle yüzleşmek zorunda kaldı. Sosyal medyada gündem olan görüntülerde eşinin sevgilisini bulundukları bardan yaka paça dışarı çıkartan adam önce darp etti ardından ise yanında geçirdiği silahla vurarak öldürdü.

  KADININ ARKASINA SAKLANDI

  2

  Daha önceki yıllarda karısının sevgilisiyle yüzleşen ve onu eşinden uza durması için uyaran adam eşinin ihanetini görünce öfkelendi. Barın dışına taşan tartışmada koca karısının arkasına saklanan adamı vurdu. Karısıyla olay yerinden uzaklaşan adam eşinin sevgilisini ise olay yerinde yaralı bir şekilde bıraktı. Genç sevgili olay yerinde hayatını kaybetti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler