Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sevgilisinin karısı eve gelince böyle kaçmaya çalıştı! Havluyla balkondan atlamak istedi... O anlar saniye saniye kameraya yansıdı

  Sosyal medyada paylaşılan bir ihanet görüntüsü gündem olmayı başardı. İsmi açıklanmayan bir kadın evli bir adamla evinde birliktelik yaşadığı sırada karısının onları basması üzerine kaçmak için balkonu tercih etti. Havluyla yarı çıplak halde balkondan atlamak için hamle yapan kadın, öfkeli eşin dışarı çıkması üzerine eve geri kaçtı.

  Sosyal medyada yasak aşk yaşayan bir çiftin yakalanma anlarına ait görüntüler kısa sürede gündem olmayı başardı. İsmi açıklanmayan bir kadın sevgilisinin eşinin eve gelmesi ve onları yakalaması üzerine ne yapacağını şaşırdı. Kadının kendisine saldırması üzerine can havliyle balkona yönelen genç sevgili çareyi aşağıya atlamaya çalışmakta buldu. Ancak ihanete uğrayan eşin dışarı çıkması üzerine genç kadın balkon demirlerinden eve geri girdi. O anlar sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasındaki yerini aldı.

  SOSYAL MEDYA BU ANLARI KONUŞUYOR

  1

  Genç kadının havluya sarılı bir halde balkondan sarktığı anlar sokaktan geçenlerin tepkisini çekti. Yoldan geçen bir kişinin cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntüler sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Görüntüler kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaşırken yorum ve beğeni yağdı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler