HABER

Kars'ta hastanede silahlı saldırı: 1 ölü

Kars Harakani Devlet Hastanesi'nde temizlik görevlisi Erkan E. ile Ebru İ. arasında, hastane içindeki temizlik odasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ebru İ, yanında getirdiği silahla temizlik personeli Erkan E.'ye ateş açtı. Tüm müdahalelere rağmen Erkan E. hayatını kaybetti. Olayın ardından kaçan katil zanlısı bir süre sonra Kazım Paşa Polis Merkezine giderek silahıyla teslim oldu.

Kars Harakani Devlet Hastanesi'nde temizlik görevlisi Erkan E, aralarında husumet bulunan bir kadın tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Alınan bilgiye göre, daha önce aralarında husumet olan Erkan E. ile Ebru İ. arasında, hastane içindeki temizlik odasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Ebru İ, yanında getirdiği silahla temizlik personeli Erkan E.'ye ateş açtı. Silahtan çıkan kurşunlardan 4'ünün isabet ettiği Erkan E. ağır yaralandı.

TESLİM OLDU

Hastanede tedavi altına alınan Erkan E. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardından kaçan katil zanlısı bir süre sonra Kazım Paşa Polis Merkezine giderek silahıyla teslim oldu. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
once vur sonra silahinla teslim ol iyi halden indirim al , memlekette hersey klavuzuna gore
Doktorlara, hemşirelere ve diğer tüm hastane personeline de silah taşıma ve kullanma yetkisi verilsin ! Hiç olmazsa böyle bir saldırı olunca karşı saldırıya geçip anadolu çomarını geri püskürtebilirler...
hatunlar bile Teksas vaybe. güzel ülkemizi ne hâle getirdiniz yazık
Geri Dön