Kenan Işık'ı arıyorlar! Murat Yıldırım ile olmuyor

Son haftalarda reytinglerde aldığı başarısız sonuçlarla hayal kırıklığı yaşatan Kim Milyoner Olmak İster, Kenan Işık'lı günlerini mumla arıyor

Kenan Işık'ı arıyorlar! Murat Yıldırım ile olmuyor

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster, son haftalarda aldığı başarısız reyting sonuçlarıyla eski günlerini mumla aratıyor.

''MURAT YILDIRIM İYİ BİR OYUNCU AMA...''

Yarışmanın son yayınlanan bölümü reyting sıralamasında ilk 10 içine giremedi.

Konuyla ilgili POSTA gazetesindeki köşesinde bir yazı kaleme alan Mesut Yar, "Murat Yıldırım iyi bir oyuncu ama o koltukta hâlâ tedirgin. Bir de ses, herkesi rahatlatan, izleyene güven telkin eden ses; bak o da o koltuğa bir türlü oturamıyor" ifadelerini kullandı.

kim-milyoner-isterde-406ec45088f1a4d2c24e

Kim Milyoner Olmak İster, 2014'ün mart ayında, İstanbul'da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarparak girdiği komada yaşam mücadelesi veren Kenan Işık'la özdeşleşmişti. O dönem yarışmanın reytingleri kanalın yüzünü düldürüyordu yüzünü güldüğrüyıordu güldürüyordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
O dönem yarışmanın reytingleri kanalın yüzünü düldürüyordu yüzünü güldüğrüyıordu güldürüyordu. Bu nedir ula kaç deneme yaptınız bir yüzünü gülddüptürüyordu diyebilmek için :D Bak bende yapamadım adamlar haklı.
murat yıldırımda ruh yok ki düz biri
Haluk Bilginer süper olur
Olmuyorsa değiştir sunucuyu kardeşim birilerinin torpili mi var bu kadar yerine mıhlanmış...
bi ruh ta bu(casper izlesem daha iyi)
ne oldu yandaş murat olmadımı
2 aydır yayınlanmiyordu reytinglerin düşmesi gayet normal ayrıca yayın günleri ve saatleri süreki değişiyor
Selçuk Yöntem’de gayet iyiydi. Murat Yıldırım hiç olmadı o programa ????
bence mesele Kenan Işık, Murat Yıldırım meselesi değil. reyting uğruna saçma sapan sorulara verilen yanlış cevaplar ve yine reyting uğruna yarışmaya katılanların çoğunun değişik ilgi çekici(!) hayat hikayelerinin olmasının ön plana çıkarılmasıyla yarışma programını yarışmadan çok şova dönüşmesi reytingleri düşürmüştür.
kenan ışıktan sonra selçuk yöntem biçilmiş kaftandı bu program için. çok da iyi giderken bir anda yollar ayrıldı. olgun bilgili entellektüel biri lazım. saatlere de bir ayarlama şart. gece 23:30 başlıyor 01:00de bitiyor bazen, 20:00-22:00 arası yapın herzaman.
Bastan hata idi
Diğer Haberler