Kendini kadın gibi gösterdi! 300'den fazla mesaj aldı

Snapchat filtresi ile kendi fotoğrafını kadına çeviren 20 yaşındaki üniversite öğrencisi çöpçatanlık uygulamasından 400'den fazla mesaj aldığını hatta bir kullanıcının ona şunu söylediğini dile getird: "Sanat eseri gibisin. Seni duvara asıp..."

Kendini kadın gibi gösterdi! 300'den fazla mesaj aldı

Son zamanlarda fark etmişsinizdir; Snapchat'te karşı cinse dönüşmenizi sağlayan bir filtre çıkardı. Tüm dünyanın dlei gibi kullandığı bu filtre sayesinde bazı insanlar kendilerine göre "çok yaratıcı" bir yöntemle yine kendilerince bir deney yaptı.

jake-askew-tinder-profile-gender-swap-778576

İngiltere'den yaşayan Jake Askew adındaki bir adam Snapchat'in bu uygulamasını kullanarak bir fotoğrafını erkekten kadına çevirdi. Daha sonra kendinin "kadın" olduğu bu fotoğrafla popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder'da profil açan adam bugüne kadar ki rekor mesajları aldığını söyledi.

tinder

Kadın diye uygulamada birçok kişiyi kandıran adam profiline bin 650'den fazla beğeni aldığını söylerken, 400'e yakın erkekle eşleştiğini dile getirdi.
20 yaşındaki Askew, "Fotoğrafımı gördükten sonra eşleştiğim erkeklerden biri bana, 'Tam bir sanat eserisin seni duvara çivilemek istiyorum' dedi. Bir başkası da suratının üstüne oturmamı istedi" diye açıkladı.

tinder 2

Bu hareketi tamamen şaka olsun diye arkadaşlarıyla birlikte akıl ettiklerini dile getiren üniversite öğrencisi Askew, "Fotoğrafın bu kadar dikkat çekeceğini hiç akıl edemedik. O kadar çok mesaj geldi ki bazı erkeklerle kahkaha atarak dalga geçtik" dedi.

Trend_app_Banner

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Günümüzdeki kızlar da böyle değil mi sanki.
iyiki bu işler ayyuka çıkmadan evlenmişiz, yoksa aman allahım kız diye alacaksın erkek çıkacak...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler