Kerimcan Durmaz otellerden sıkılınca...

Sosyal medyada çektiği videolarla üne kavuşan DJ Kerimcan Durmaz, Bodrum'dan ev kiraladı. Kerimcan Durmaz otellerden sıkılmış

Kerimcan Durmaz otellerden sıkılınca...

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz yaptığı paylaşımlarla zaman zaman olay oluyor. Durmaz kazandığı paraları alışverişe ve tatillere harcıyor. Geçen sene Beykoz'da bir villaya taşınan ve evinin dekorasyonu için anlaştığı mimarlık ofisine 200 bin lira ödeyen Kerimcan Durmaz Bodrum'dan ev kiraladığını açıkladı.

Kerimcan Durmaz söz konusu açıklamayı konuk olduğu bir Youtube hesabında yaptı.

Durmaz, Bodrum'dan ev tutmasıyla ilgili olarak "otellerden o kadar şiştim ki" açıklamasında bulundu. (Posta)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
böyle insanları neden nasıl niçin öne çıkartıyorlar bilmiyorum.topluma faydalı olan icat yapan hastalıklara çare bulan insanları tanıtmazlar kıymet vermezler.hiç bir işe yaramayan insanların her yerde reklamını yaparlar.
Gay Of Thrones
Mesleğe bak, sosyal medya fenomeni. Beykoz da villa, Bodrum da kiralık ev, tatil alışveriş... nerden bu değirmenin suyu?
Hamile gibi çıkmışsın ablam����
Nasıl bir adamsın ya ?? Bu medya neden seni çıkardıklarını bir kendilerine sorsalar, inanınız ki bilmezler. Bu zattan başka konuşacak bir şey kalmamış ki ??
bu memlekette ömrünü cüzzam hastalığını yok etmeye veren ve yok eden prof.dr.türkan saylanı vatan haini ilan edenlerin cehaleti elbetteki kerimcan durmazı baş tacı edecektir.sanatçı olarak onların bir ablaları (bülent ersoy),siyasettede bir herşeyi bilen tek adamları var.
Diğer Haberler