Kilosu 10 bin TL'ye satılıyor! Faydaları hayat kurtarıyor

Bir tatlı kaşığı sadece 100 TL olan arı sütü doğanın bize sunduğu bir mucize... Dünyanın en pahalı sütü olarak bilinen arı sütü ömre ömür katıyor.

Kilosu 10 bin TL'ye satılıyor! Faydaları hayat kurtarıyor

Merhem olarak kullanılan arı sütü cilt problemlerinin bir numaralı ilacı. Kozmetik sektörünün baş tacı olan bu süt cilt hastalıklarının tedavisinde en çok tercih edilen ürünlerden...

iStock-503048090 (1)

40-50 kovandan bir sezon boyunca ancak 1 kilogram kadar üretim yapılabiliyor. Arı sütünü 5 derece gibi normal bir buzdolabı sıcaklığında 2-3 ay boyunca saklayabilirsiniz. Daha uzun saklanması gerekiyorsa sıfırın altında 17 derece buzluk kullanılmalı.

arı2

Isı ve ışığa karşı duyarlu olan arı sütünü saklamadan erken bir şekilde tüketilmeli.

arı3

Genç işçi arıların ürettiği arı sütü, kanserli hücrelerin büyümesini yavaşlatır. Yapılan çalışmalarda kanser riski bulunan hastalarda kanser oluşumunu engellediği tespit edilmiştir.

ari1

Arı sütü bağışıklık sistemini güçlendiren önemli bir doğal kaynaktır.

Kısırlık sorunu olan çiftler üzerinde yapılan çalışmalarda arı sütünün hücre yenileyici özelliği ile erkekte sperm sayısını artırdığı, damar yapısını güçlendirdiği, hormonal yapıyı düzenleyerek erkekten kaynaklanan sorunlarda çocuk sahibi olmayı kolaylaştırdığı, kadınlarda da rahimden kaynaklanan sıkıntıları giderip çiftlerin çocuk sahibi olmalarına yardımcı olduğu tespit edilmiştir.

iStock-183025498

Balgam söktürücü etkisi vardır. Üst solunum yolları enfeksiyonu için kullanılır.

Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini hızlandırır.

iStock-75939355


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bir tatlı kaşığı 100 tl imiş!hergün bir tatlı kaşığı yesem ayda 3000 tl yapıyor.zaten maddi sıkıntıdan kanser hücreleri daha çok harekete geçeceği için hiç tüketmesem daha iyi :))))
bir tatlı kaşığı 100 tl imiş.Ayda 3000tl yapıyor.Maddi sıkıntıdan dolayı buna bu parayı verince zaten benim kanser hücreleri harekete geçeceğinden hiç tüketmesem daha iyi olur :))))
kilosu üreticide 2.500 tl.. evet faydası saymakla bitmez fakat üretim zor ve az.. 10.000 tl veren varsa hemen sipariş versin bana :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler