Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Gülsüm Genç'ten sahte hesap uyarısı

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Türk halkının gönlünde taht kuran Ümmü Gülsüm Genç, kendi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesini istedi.

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Gülsüm Genç'ten sahte hesap uyarısı

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner İster yarışmasındaki başarılı performansıyla 125 bin TL kazanmayı başaran konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç, kendi adıyla açılan sahte hesaplarla ilgili açıklama yaptı. Sadece İnstagram hesabı olduğunu belirten Ümmü Gülsüm Genç, Twitter üzerinden yapılan paylaşımların kendisine ait olmadığını ifade etti.

"ummuglsmgnc" kullanıcı adı ile Instagram hesabı bulunan Genç, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajında, "Bu benim tek sosyal medya hesabımdır. Lütfen adıma açılmış başka sosyal medya hesaplarına ve paylaşımlara itibar etmeyiniz. Twitter'da paylaşım yapan hesap bana ait değildir" ifadelerini kullandı.

ummu

125 BİN TL KAZANMIŞTI

Ümmü Gülsüm Genç, Kim Milyoner Olmak İster'deki performansıyla 11. soruya kadar gelmişti.

"Jül Sezar ve Marcus Antonius'la yaşadığı aşkla bilinen ünlü Kleopatra Mısır Kraliçesi olan kaçıncı Kleopatra'dır?" sorusunda "Bazen yetinmek gerekir" diyerek çekilme kararı alan Ümmü Gülsüm, 125 bin TL'lik çek ile yarışmadan ayrılıştı.
ummugulsum

Kenan İmirzalıoğlu, "Bana ilk kez 250 bin TL değerindeki soruyu gösterdin" sözleriyle Ümmü Gülsüm Genç'i tebrik etmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Kabak tadı verdi tamam engelli bir birey Allah yardımcısı olsun ama hakikaten suyunu çıkardılar bune böyle görende yalnız engelli bir bu kız sanar kimin torpillisi ki ülkede bir sürü mağdur engelli var ona el uzatsınlar samimiyetsizler
bacım bir de sen çıktın ya, tamam helal olsun güzel para aldın, güzel reklam yaptın da kim senin yerine fake hesap açar?
HADE GÖZÜN AYDIN SENDE MİLYON EUROLUK OLDUN:))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler