MAGAZİN

Kısmetse Olur Cansel Çördük minicik bikinisiyle teknede poz verdi

Kısmetse Olur yarışmasının gelin adayı olarak tanınan Cansel Çördük değişimi ve paylaşımlarıyla sosyal medyada öne çıkan bir isim. Bir süredir Miami'de olan Cansel Çördük yeni saç rengiyle dikkat çekti. Kısmetse Olur Cansel minicik bikinisini giyip teknede poz vermeyi de ihmal etmedi.

Kısmetse Olur Cansel Çördük minicik bikinisiyle teknede poz verdi

Seda Akgül'ün sunumu ile Kanal D'de uzun yıllar yayınlanan Kısmetse Olu yarışmasında ünlenen isimlerden biri de Cansel Çördük'tü. Eser West ile yarışmada sevgili olan ve bir dönem Arda Turan ile mesajları ortaya çıkan Cansel Çördük uzun süredir yurt dışında yaşıyor.

Hem modellik hem de şarkıcılık yapan Cansel Çördük değişimiyle ve erotik paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Bir süredir yurt dışında olan Kısmetse Olur Cansel son olarak saç rengini değiştirdi.

wq

Yeni imajıyla öne çıkan Cansel tatil için ise Maimi'yi tercih etti. Cesur pozlara imza atan Cansel Çördük minicik bikinisiyle teknede poz verdi.

890

Çördük'ün pozlarını görenler "Orijinal saçlarınla daha güzelsin", "Bu kıza ne oldu?" yorumlarında bulundu.

pqpwp

tkmtm

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (28.07.2022)

M.A.C Cosmetics 2 al 1 öde

Penti 2 al 1 öde

Cilt & saç bakım fırsatları

Stanley termos ve soğutucu çantalar

Melitta kahve makineleri

Rowenta, Tefal marka ürünlerde fırsat

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler