MAGAZİN

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer Paris'te evlendi

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer ile Paris'te evlendi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer Paris'te evlendi

İki yılı aşkın süredir birlikte olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, dünyaevine girdi. Çift, önceki gün Paris Türk Büyükelçiliği'nde gerçekleşen sade bir törenle evlendi.

Sadece 40 kişinin davetli olduğu törene Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunları nedeniyle katılamadı. Ancak ünlü oyuncu annesine nikâh anını 3G sistemiyle canlı olarak izletti. Gelinin nikâh şahitleri ortağı Deniz Marşan ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz, ünlü oyuncununki ise yapımcı Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen oldu.

NİKÂH SONRASI PARTİ

Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ'un kardeşleri Cem Tatlıtuğ, Tugay Tatlıtuğ ve eşi Ebru Tatlıtuğ, yakın dostları Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı, İlker-Sanem Ayrık, Ece Yörenç, Hilal Saral ile Gökhan Uyan'ın da olduğu davetliler, tören sonrası düzenlenen partiye katıldı.Hafta sonunu da Paris'te geçirecek davetliler, pazartesi günü Türkiye'ye dönecek. Yeni evli çift ise balayına devam edecek.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ un karısı Başak Dizer Fransez 1980 li yıllarda doğmuş 30 lu yaşlarındadır. Milano da Instituto Moda di Burgo da stilistlik eğitimi dönüşte İstanbul da LCC tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümü eğitim sertifikaları almıştır.

***

Dizilerde stil danışmanlığı yaptı. Ardından Londra da Central Saint Martins de moda kursları görmüş ve yurda dönüşte Vakko ve Vakkorama da baş tasarımcı asistanı olmuştur. son olarak Bilsar Tekstil e tasarımcılık görevi almıştır. Mesleği giyim uzmanı stilist danışmanlık ve yazarlıktır. Neşe Aksoy İdil Fırat Azra Akın Meltem Cumbul gibi isimlerle anılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ en son güzel Fransız manken Florence Eugene ile aşk yaşayan bu beraberliği kısa sürmüştür.

***

Dizer doğum günü pastasını sevgilisiyle birlikte üfledi. Başarılı tasarımcı ve stilist Başak Dizer şu anda oldukça fazla izleyici sayısına sahip olan Medcezir dizisinde Deniz Marşan la birlikte stilist olarak görev yapıyor. Başak Dizer Fransız eşi Oren Fransez den yaklaşık 4 ay önce boşandı. Gelelim Fransez'in hayatına, Moda eğitimi alan güzel dizilerde stil danışmanı olarak biliniyor. İstanbul ilinde yaşayan ünlü modacı Mimar Sinan Üniversitesi moda bölümü mezunudur. 1980 doğumlu ve 35 yaşındadır.

Sosyal medyada da Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in evlenmesi hakkında birçok yorum yapıldı. İşte o yorumlardan bazıları;> Kıvanç Tatlıtuğ evlendiğine göre hepimiz biraz daha yakışıklı sayılırız.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön