MAGAZİN

Kıvırcık Ali'nin villası paylaşılamadı

Bİr süre önce trafik kazasına kurban giden Türk Halk Müziği sanatçısı Kıvırcık Ali'nin (Ali Özütemiz) villası paylaşılamadı

Kıvırcık Ali'nin villası paylaşılamadı

"Kıvırcık Ali" olarak bilinen Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Özütemiz'in eşi Aslı Özütemiz, avukatı Levent Karakoç aracılığıyla mahkemeye başvurarak, sanatçının ilk eşinden olan çocukları Eren ve Ecem Gül Özütemiz ile Büyükçekmece'de bulanan villa üzerindeki ortaklığın giderilmesi için dava açtı.

Aslı Özütemiz, dava dilekçesinde Ali Özütemiz'in çocukları Eren ve Ecem Gül Özütemiz ile taşınmaz üzerinde uzlaşmaya varamadıklarını söyledi. Özütemiz, villa üzerindeki miras ortaklığından kaynaklanan iştirak halinde mülkiyetin taksim, taksim mümkün olmadığı takdirde ise umuma satış yoluyla ortaklığın giderilmesini istedi.

Öldüren ihmaller

Geçen yıl Aslı Özütemiz ile evlenen Ali Özütemiz, 11 Ocak'ta kendi kullandığı ciple geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmişti. Bilirkişi, yoldaki işaret ve levhaları eksik olduğu için Karayolları ile emniyet kemeri takmayan Kıvırcık Ali'yi eşit oranda tali kusurlu bulmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön