'Kocamı evine aldın' dedi, canlı yayında sinir krizi geçirdi

Beyaz TV'de yayınlanan 'Yalnız Değilsin' programında katılan Canan Kavraz, kocasının kendisini aldattığını iddia ettiği kadınla canlı yayında kavga etti.

'Kocamı evine aldın'  dedi, canlı yayında sinir krizi geçirdi

Beyaz TV'de 'Yalnız Değilsin' programına katılan Canan Kavraz "Kocamı evine aldın, gözümle gördüm. Eve adam alırken bana mı sordun?" diyerek, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Canan Kavraz isimli kadın, 3 ay evli kaldıktan sonra terk edildiği iddiasıyla Beyaz TV'de ekrana gelen 'Yalnız Değilsin' programına başvurdu. Genç kadın, eşinin kendisini aldattığını, giderken de takıları yanında götürdüğünü ileri sürdü.

CANLI YAYINDA TARTIŞTILAR

"Kocam işe gidince eve almıyor muydun?" diyen Kavraz ile eşinin birlikte olduğunu iddia ettiği kadın arasında canlı yayında tartışma yaşandı.

Hedefteki kadın ise söz konusu iddiaları reddetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
evlilik programları gitti bunlar geldi. sonuç olarak iğrençlikten vazgeçmiyoruz
İnanmayın arkadaşlar hepsi senaryo. Allah'tan evlilik programları bitti, bitti de noldu sanki hangi formatta devam ederlerse etsinler yine kavga yine rezillik yine senaryo ve yine show
ÜLKE YANIYOR TOPLUM KAYNIYOR DEVLET İSE İFLAS ETMİŞŞ...
beyaz tv soytarırıkta tavannnnnnn
adam haklı kadın cadaloz bıkmış adamm
Kocana kimbilir ne yaptın, bazı istisnalar hariç, hiç bir adam yada kadın kolay kolay evini terketmez. bu kadının hal ve hareketleri zaten faullü, 3 ay zor dayanmış adam. ve kadını kendi haline bırakmış. görüyorsunuz öteki kadın ne kadar sade ve ne kadar sakin, demekki bağırmakla sinir kırizi geçirmekle, kocayı yada öbür kadını tehditle güzellik olmuyormuş. olmazda. bu saatten sonra da adam bu kadına gelmezzzz. kendini bilen erkek gelmez.
rezilligin son perdesi
canım ülkem
bu tip programlar cok tehlikeli..Devletin bu konuya cok acil el atmasi gerekir.Ahlak erozyonu had safhada
reyting ekranda yapmadıkları kepazelikler kalmadı.
insanlar ailesini kuramıyor bunların uğraştıkları işlere bak
Diğer Haberler