Komplo teorileri ile tanınan Scott C. Waring yeraltına açılan gizli bir dünyasının kapısını bulduğunu iddia ediyor

Google Earth kullanan bir kişi, harita üzerinde görünen tuhaf görüntünün Endonzeya sahilinden yeraltına açılan gizli bir dünyasının giriş kapısı olduğuna inanıyor.

Komplo teorileri ile tanınan Scott C. Waring tarafından yayınlanan görüntüler, küçük bir adanın kıyısında görünen dikdörtgen şekilli bir nesneyi işaret ediyor. Sıradışı görüntü muhtemelen harita yazılımında basit bir hatadan kaynaklanırken, Scott’ın bu konuda sansasyonel fikirleri var. Scott Youtube kanalı ET Data Base’de yaptığı açıklamada sıradışı görüntü için “Şuna bakın, bir yeraltı üssünün giriş kapısına benziyor” ifadesini kullandı.

2_ufo-12345
Haritadaki tuhaf görüntü, Endonezya Adası’nın ıssız bir bölgesinde görünüyor.

Scott kanalında yaptığı açıklamada "Burası tamamen ıssız bir yer, etrafta hiçbir şey göremezsiniz. Burası uzaylıların insanlardan uzakta üs kurabileceği türde bir yer" dedi.

"TAMAMEN DOĞA DIŞI"

Scott’a göre keşfettiği giriş 20 metre uzunluğunda 46 metre genişliğinde. Scott’ın "Tamamen doğa dışı" dediği bu nesne, komplo teorisyenine göre uzaylıların yeraltı üssünün girişi.

İzleyenler, Scott’ın Youtube kanalında paylaştığı bu görüntüleri “ilginç” buldu. Scott, geçmişte Mars’ta bir kadın ve bir porsuk olduğuna dair tuhaf iddialarda bulunmuştu ve Dünya’nın üzerindeki dev bir bulutta uzaylı yüzü gördüğünü söylemişti.
Google Earth ve Google Maps üzerindeki tuhaf görüntülerden komplo teorileri üretmek yeni bir şey sayılmıyor. Geçen ay bir kullanıcı Antartika üzerinde karaya oturmuş bir UFO göründüğünü iddia etmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
yoghh leynn yoghhh heycan yapma usb girişi o dünyaya yeni yükleme yapılacak :)
Konuşuncaya kadar icraat yapın da ne olduğu ortaya çıksın
kardeşim denilen yere baktım öyle atlantis in kapısı falan değil. gaipten olağandışı bişey bulmaya ne kadar meraklı insan var. dünyaya benzeyen gezegen bulunuyo, hadi yeni dünya bulduk amerikalılar gidiyor diyorlar, mesafe ne kadar 600 ışık yılı !! 300.000 km x 60 x 60 x24 x365= 9,5 trilyon km = 1 ışık yılı gerisi düşünün biraz gerçekçi olmak lazım
@hamza_baglama_1974 YENİ DUNYA BULUNUNCA KİMSE GİDİYO DEDİKLERİ YOK,ONU SEN UYDURMUSSUN,NASIL GİDİLSİN OMUR MU YETER
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler