'Komünist Başkan'a sürpriz hediye!

Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle Yozgat’tan Tunceli'ye gelen, traktör üreticisi Mehmet Şimşeker, Tunceli Belediyesi'ne traktör hediye etti. Traktörün motoru hariç tamamen yerli üretim olduğunu ifade eden Şimşeker, 90 bin lira değerindeki traktörü törenle, Tunceli Belediyesi'ne hediye etti.

Yerli üretim traktörün belediyeye hibe edilmesinden dolayı traktör üreticisi Mehmet Şimşeker'e teşekkür eden Tunceli Belediye Başkanı TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu, "Dünya Çiftçiler Günü'nde, bu çok anlamlı bir destek oldu. Mehmet Şimşeker'in ülkemizdeki üretilen bu traktörü bizimle dayanışma içinde bulunarak, hediye etmesi bizim için çok önemli ve anlamlıdır. Türkiye'de vicdanlı insanların üretim konusunda dayanışma içinde olduğunu gördük. Tunceli halkının üretimine destek olması bakımında bu traktör işimize çok yarayacaktır" dedi.

tunceli-belediyesine-yerli-uretim-traktor-hediye-etti_6681_dhaphoto3

"TRAKTÖRÜMÜZ YÜZDE YÜZ YERLİ VE MİLLİ"

Traktör üreticisi Mehmet Şimşeker ise Tunceli'de yapılan olumlu çalışmalara katkı sunmak için traktör hediye ettiklerini ifade ederek, "Traktörümüzün motoru hariç geri kalan parçaları yüzde yüz yerli ve milli, ülkemizin ürünü. Ülkemizin işçileri çalışıyor. Ülkemizin sanayisi çalışıyor. Ülkemizin ürünü olarak ülkemize katkısı olan bu traktörü Tunceli Belediyesi'ne armağan etmek istedik. Çünkü burada çok güzel şeyler oluyor. Bu güzel kooperatifleşmeye katkımız olduysa ne mutlu bize. İnşallah tekeri her döndüğünde ülkemizin tarımına katkı anlamında dönmüş olacak" diye konuştu.

tunceli-belediyesine-yerli-uretim-traktor-hediye-etti_6681_dhaphoto2

DHA

Trend_app_Banner

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
GELECEĞİN T.C. BAŞKANI HELAL OLSUN.İTİBARDA TASARRUF OLMAZ DEYİP ÜLKENİN İÇİNE ETTİLER.BİZİ BÖYLE KİŞİLİKLER KURTARIR
@berkuygurc Siz onar onar doğurtmaya devam edin 30 sene sonra ölmezse bu tipsiz yaparsınız istabula başkan
Önce İstanbul olması lazım...
karakter olarak düzgün gibi kominizm tehlikeli
@berkuygurc kominiz mi şirin göstermeye çalışanlar karınca ile ağustos böceğinin hikayesini okusun .. Dünyadaki bütün devletler VERGİ ile ayakta durur vegiyi halka adil düzenli dağıtmak ta oy verdiğiniz insanlar dağıtır ne kadar adil dağıtır bu tartışılır ama bunun gibi o bedava bu bedava diyerek önce ovacık sonra Tunceli ye yapılan hizmet tunceli ödemesede yanındaki Muş öder Erzurum öder İstanbul öder ama birileri öder ..
TKP7li Fatih Mehmet Maçoğlu Seni Başarından dolayı tebrik ederim.Mehmet Şimşeker'i de desteğinden dolayı tebrik ederim..Traktör hak ettiği yeri bulmuş...
@naslan_1974 Ulan kesin karşılıksız hediye etmiştir yürüyün gidin işinize
@serkan_1981_ijpmo herkesi kendiniz gibi görmeyin AKP zihniyeti karşılıksız çıkarsız iş yapılmaz anca size yakışır malı götürmek sıfırlamak çalmak sizin işiniz
Motoru hariç dedin. nasıl %100 yerli oluyor..? motor çıkar geriye teneke kalır. bu milletin yerlilik olayı nedir böyle.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler