Mynet Trend

         

Konserler için kalabalığa karışmaya gerek yok! Ünlü sanatçılar evinize geliyor!

Konserler için kalabalığa karışmaya gerek yok! Ünlü sanatçılar evinize geliyor!

Koronavirüs nedeniyle kültür sanat etkinlikleri, konserler vb. iptal. Şöyle yakın zamanda bir canlı müzik dinleyemeyeceğiz diye üzülüyorsanız sevilen şarkıcılar ve gruplar imdadınıza yetişiyor. İşte kendileri de eve kapanan sanatçılardan online canlı konserler...

Koronavirüs pek çok sektörü vurduğu gibi eğlence dünyasını da etkiledi. İnsanların toplandığı konserler, sanat etkinlikleri vb. hep iptal oldu. Evde kalan sadece konser müdavimleri değil tabii... Şarkıcılar, gruplar ve sanatçılar da kendilerini eve kapattılar.

ŞOV DEVAM ETMELİ

Sanat dünyasında “Show Must Go On” yani şov devam etmeli derler ama Koronavirüğs önemlerine uyup edip evde kalmalıyız. O zaman şov online olarak devam etsin. İşte evde kaldığınız sürece gerçekleştirilecek online konserleri takip edebileceğiniz kaynaklar...

Murat Dalkılıç - Papara

Ünlü Şarkıcı, en sevilen şarkıları ile 22 Mart Pazar akşamı 20.30'da, Instagram'da...

The Social Distancing Festival

Sosyal İnziva Festivali, Coronavirus'un (COVID-19) yayılması nedeniyle ortaya çıkan sosyal uzaklaşma ihtiyacından etkilenen dünyadaki birçok sanatçının çalışmalarını kutlamak ve sergilemek için yapılmış online bir sanatçı topluluğudur. Sitelerinden verilecek canlı online konserlerin gün ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

Gülsin Onay, Twitter’da!

Dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay, sevenleri ile Twitter’daki canlı konserler ile buluşuyor.

Sıla, Instagram'da

Sıla’da online olarak konser veren ünlüler arasında. Sıla ilk online canlı konseri 22 Mart Pazar akşamı 20.30’da Instagram’dan yapacağını açıkladı.

Haluk Levent

Haluk Levent’in ilk online canlı konserini 700 bin kişi izledi. Sanatçının sosyal medya hasaplarını takip ederek gelecekteki konserlerden haberdar olabilirsiniz.

Cem Adrian

Sanatçı online canlı konserini Youtube kanalından yayımladı.

Yalın

Şarkıcı, Yalın da Instagram hesabı üzerinden ilk canlı yayınını gerçekleştirdi.

KLASİK MÜZİK KONSERLERİ

Canlı olmasa da dünyanın en ünlü flarmoni orkestralarının konser kayıtlarını internetten izleyebilirsiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön