MAGAZİN

Koronavirüse yakalanan ünlü radyocu Adem Metan hastaneye kaldırıldı

Ünlü radyo programcısı ve YouTuber Adem Metan Coronavirus'e yakalandı. Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alınan Metan'ın, virüsün akciğerlerine inmesinden dolayı hastalığı ağır geçirdiği belirtildi.

Koronavirüse yakalanan ünlü radyocu Adem Metan hastaneye kaldırıldı

Radyo programcısı ve YouTuber Adem Metan’ın Covid-19 testi pozitif çıktı. Ünlü radyocu, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Salgını ağır bir şekilde geçiren Metan’ın, virüsten dolayı ciğerlerinde sorun olduğu öğrenildi.

Adem Metan'ın arkadaşı gazeteci Ersin Çelik ise yaptığı paylaşımda ünlü radyocunun son durumu hakkında bilgi verdi. Çelik, "Kovid tedavisi gören Adem Metan’ı merak edenler var. Haberler yakınlarını tedirgin etmiş. Konuştuk, Adem bugün daha iyi. Ankara Şehir Hastanesi'nde. Virüs ciğerlere inmişti. Yayılmasını önlüyor doktorlar. Arayanlara bir süre cevap veremeyecek. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin" dedi.

ÇOCUKLARI İÇİN DUA İSTEMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz hafta Twitter hesabından yaptığı duyuruda biri 10 yaşında, diğeri 6 aylık olan oğullarının Coronavirus'e yakalandığını açıklayan Adem Metan, takipçilerinden de dua etmelerini istemişti.

adem2

Metan, “Büyük oğlum Ömer’in ardından henüz 6 aylık olan küçük oğlum S.Hamza’nın da yüksek ateş, şiddetli öksürük sonrası testi pozitif çıktı. Abisine göre biraz ağır geçiriyor. Hastaneye yatırdık. Önce Rabbime sonra dualarınıza sığındık” demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
geçmiş olsun ama bu adamı hiç sevmedim bir gün bir şekilde kendisine ulaştım bir yakinima kan lazımdı yardım istedim mesajı gördü cevap bile yazmadı yakınım 1 hafta sonra vefat etti bu adamı ne zaman görsem hep aklıma gelir her seferinde üzülürüm ve o an aklıma gelir huzunlenirim belki o gün bir annons yapsa radyoda yakınım belkide ölmeyecek ti ama düşmez kalkmaz bir Allah var
Geri Dön