Koronavirüsle mücadele etmek için spermli smoothie içen anne

32 yaşındaki iki çocuk annesi Tracey Kiss, içinde kocasının spermlerinin olduğu kendi smoothie tarifi sayesinde yıllardır hastalanmadığını iddia ediyor.

Koronavirüsle mücadele etmek için spermli smoothie içen anne

2 çocuk annesi Tracey Kiss, içinde kocasının spermlerinin olduğu bu smoothie’nin bağışıklık sistemini güçlendirerek kendisini koronavirüse karşı koruyacağına inanıyor.

Kişisel spor eğitmeni olan Tracy “Bu, bağışıklık sistemini güçlendirmenin alternatif bir yolu. Kimyasal içeren ilaçların içinde ne olduğundan emin olamazsınız. Bunu içmek, kimyasal içeren şeyler içmekten daha iyi” dedi. Tracey bu karışımın vitamin dolu olduğunu ve bu karışım sayesinde 2017’den beri hiç hastalanmadığını, ayrıca cilt temizliğinde de bunu kullandığını belirtti.

Tracey’in uyguladığı bu reçete Dünya Sağlık Örgütü veya başka bir bilimsel kuruluş tarafından onaylanmış değil. Dünya Sağlık Örgütü ve İngiliz Ulusal Sağlık Sistemi gibi kuruluşlar, koronavirüsten korunmak için insanlara evde kalmalarını öğütlüyor.

CATERS_SPERM_SMOOTHIES_TO_BEAT_CORONAVIRUS_016_3366320

Tracey erkek arkadaşından elde ettiği spermi kimi zaman buz kalıplarında dondurarak sakladığını, sperm miktarının ise erkek arkadaşının yeterince su içip içmemesine bağlı olarak değiştiğini, tadını gizlemek içinse muz, dut gibi taze meyveler kullandığını söylüyor.

Duruma sağlık açısından baktığını söyleyen Tracey, insanların semptom gösterdikleri zaman bağışıklıklarını güçlendirmeye kalktıklarında artık çok geç olduğunu, bağışıklık sisteminin hastalığa yakalanmadan önce güçlendirilmesi gerektiğini düşünüyor. Tracey bağışıklığını güçlü tutmak için sperm tüketmenin haricinde aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olunması gerektiğine inanıyor.

CATERS_SPERM_SMOOTHIES_TO_BEAT_CORONAVIRUS_002_3366225

Karışımı tamamen doğal bir şifa olarak tanımlayan Tracey bu karşımı içmenin, boğaz ağrısı yaşandığı zaman ballı limonlu su içmek gibi olduğunu düşünüyor. Partneri olmayan kadınlara önerisi ise, etraflarında bulunan sağlıklı erkeklerden sperm almaları. Tabular konusunda açık biri olduğunu düşünen Tracey, toplumsal normlara karşı çıkarak bir fark yaratmak istediğini, bu nedenle paylaştığı karışımlarla insanları eğitmek ve onlara yardım etmek istediğini belirtiyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
iğrençsiniz şaşrdınız iyice ya
O Değilde Bulaşık makinesi ve buzdolabı Beko marka. Yabancıların evine Samsung vb markaların girdiği gibi bizde girebiliyormuşuz. Üretebilmek gururlandırıcı ve mutlu edici bir durum. Yeterki Türklere İmkan Tanınsın. Ne mutlu Türküm Diyene.
ev eşyası konusunda iyiyiz
Demekki sapıklığın bir sınırı yok, insan için
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler